Polecane posty

soltys48    19680

a co powiecie o takich

http://olx.pl/oferta/zgrabiarka-claas-liner-390-2007r-nowy-model-CID757-IDcUJMt.html#06a8a1abf2;promoted

http://olx.pl/oferta/zgrabiarka-claas-CID757-IDajOKx.html#06a8a1abf2

http://olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzelowa-claas-liner-390s-CID757-IDaQqR9.html#06a8a1abf2

znalazłem takiego linera z 2004r ale 3,3metra na tandemie w idealnej farbie i stanie technicznym z oryginalnym wałkiem przekaźnika(na sprzęgle)za 6000,- z transportem na podwórko-jest max 25 km ode mnie

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Według mnie chyba nie warto się interesować skoro olej leci z skrzyni... Wyciek pewnie spowodowany przeciażaniem ciągnika w ładowaczu.

Ponoć uszczelniacz do wymiany. To może być od tura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt może to z jakiegoś innego miejsca niż łączenia skrzyni z mostem (odrazu pomyślałem tak) oponki ma już na wykończeniu, nic nie wspomina o mth i jeszcze jedno. Po co Ci tak duży i mocny ciągnik z turem?


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

jasne,że tak co jak co ale skrzynia i przedni most w ładowaczu dostają solidnie po d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wygląda na samoróbkę, gdyby miała hamulce pewnie dałoby się zarejestrować. Coś na wzór PMB Zremb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Wygląda na samoróbkę, gdyby miała hamulce pewnie dałoby się zarejestrować. Coś na wzór PMB Zremb

Jak by się dało jak SAM już nie zarejestrujesz?

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Z tego co mi wiadomo to nadal można, tylko jest to skomplikowane i raczej do tanich nie należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wygląda w porządku, choć na zdjęciach nie zobaczysz jaki materiał został użyty (grubość blach, kształtowników). Jedyny mankament jaki widzę w porównaniu do fabrycznej, to brak zabezpieczenia z przodu paki przed samoczynnym wykiprowaniem. No i brak pneumatyki na minus, ale to już pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

No fakt może to z jakiegoś innego miejsca niż łączenia skrzyni z mostem (odrazu pomyślałem tak) oponki ma już na wykończeniu, nic nie wspomina o mth i jeszcze jedno. Po co Ci tak duży i mocny ciągnik z turem?

Ma służyć jako ciągnik główny pociągowy. A do Zetora 8111 bez sensu zakładać tura bo głównym zadaniem dla niego jest podgarnianie zboża w żniwa i załadunek na kamiony jesienią. Mth 15 tys przebieg autentyczny opony 40%. Edytowano przez Hiszpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Z tego co mi wiadomo to nadal można, tylko jest to skomplikowane i raczej do tanich nie należy ;)

Można zarejestrować tylko ekonomicznie się nie opłaci, koszt w granicach 7 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nie zalezy mi na rejestracji

dostrzegacie jakies problemy konstrukcyjne w niej?

W  wywrotkach  na  jeden tłok,  siłownik powinien  być  centralnie  na  środku  , jeśli  wywrot  3-stronny .

Jeśli  wywrot tylko  do tyłu, to  lepiej  żeby   był  przesunięty  delikatnie  do  przodu przyczepy .

Wydaje  mi  się że  tutaj  jest to  zrobione  odwrotnie,  czyli  siłownik przesunięty  do  tyłu ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ja tam mam w przyczepce (kiper do tyłu) zrobionej na podwoziu rozrzutnika tłok z 0,5m do tyłu przesunięty do tyłu względem środka. Działa elegancko ze 20 lat i jedynie z ziemią ciapek miał problem wykiprować bo po prostu pompa już nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tak jakby ziemia była lekka... u mnie też dobre 0,5m paki jest za punktem wywrotu do tyłu... też zapewne to pomaga przy wywrocie. Żebym w czasach kiedy ta przyczepka była budowana miał dłuższy siłownik to bym go na środku zamontował no ale... trzeba sobie bylo radzić a domyśle to tylko trawe i ziemniaki miało wozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

chce 7600 lub 8500 z dokumentami... Gościu chyba z byka spadł takie propozycje rzucać. Za 8tyś może i by się opłaciło, jeśli faktycznie wszystko zrobione co napisał i to zrobione dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj