Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    1054

a co może być warte wiertło którego cena to 60-70gr? w sumie jakby potrącić koszt walizki to jeszcze taniej to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idź do sklepu i kup kilka potrzebnych wierteł z Fanaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

Dokładnie - wiertło fi6 czy 8 o dobrej jakości kosztuje od 6 do 10zł sztuka, więc sam przekalkuluj, jakiej jakości są te zestawy. Jesli chcesz wiercić 1wiertło na 1 otwór, to może się nada. Ja jednak wolę kupić na sztuki takie wiertła, jakie potrzebuję, ale raz na kilkanascie lat. Odpowiednio użytkowane, wystarczają na baaaardzo długo.

Jak to mówią - co tani, to jednak drogo. Kup mniejszy zakres np od 3 do 10 czy 12 po jednej sztuce ale porządnej firmy w cenie ~100zł a przypuszczam, że wystarczy ci na dłużej niż te 170 sztuk, poważnie.

 

Kiedyś kupiłem ojcu podobny zestaw http://allegro.pl/wiertla-zestaw-25-sztuk-baildon-bhh-hss-polskie-i5788283719.html

tzn nie taki sam, ale firma ta sama. Większość wierteł ma do dziś, tylko sporo krótsze, ale cóż, minęło 20 lat. Jeśli to nadal produkt krajowy, a nie przepakowka z ChrL

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Te wiertła po 70 gr to trzeba ostrzyć bez pierwszym wierceniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paspartou    140

Podczas wakacyjnej pracy skręcałem taki płotek, że trzeba było przewiercić sztachetkę i ceownik. Szef kupił reklamówkę wierteł, mówił że bardzo dobre bo po 3 zł i wiertło yato za dyszkę. Te pierwsze po pierwszym wierceniu nadawały się do kosza. Yato trochę dłużej ale zaraz się stępiło a potem się złamało. Potem ktoś kupił wiertła stalco i to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Wiertła z plasteliny farbką malowane jednie co możesz być pewny to to że się nie złamie :D

Ja kupuje tylko wtedy gdy nie potrzebuje ze starych zapasów HSS lub w skupach złomu jak się trafi lub nowe HSSCo (kobaltowe) bo do nierdzewki są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ciekawe na co liczy te stado ludzi co już kupiła te wiertła... przecież nie każdy puszki po piwie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

tofil kurcze sporo ma ogłoszeń ciągników w swojej ofercie... Ciekawe może ktoś gościa zna?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Widać że ktoś się postarał, mnóstwo ogłoszeń, nawet ogłoszenie o poszukiwaniu mechaniku ale niestety, w każdym ogłoszeniu zdjęcia na całkiem innym podwórku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

 

te białe to się gną i trzeba prostować

 

 

 

możliwość wcześniejszej rezerwacji. --------ten cwaniak znowu się ogłasza

Edytowano przez jan34533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

zawór boczny jest apompa nie pociagnie cieczy bo ona ma u góry takie zabezpieczenie robiłem taka tylko 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zabezpieczenie, zabezpieczeniem a i tak do zbiornika przelewowego czasem dostaje się syf więc raczej wskazany przed pompą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj