Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    576

Z tego co wiem to ZA-F z bidą rzuci na 15, a ZA-M jest do 24 m i spokojnie to może przerzucić.

To mój, tylko nastawka wyższa,   mocznik dorzuca na 24 ale z bidą, saletrę przerzuca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

ZA-F nie rzuci mocznika na 15 na pewno - nawet w tabelach nie ma takiego ustawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zgrabiarka to zgrabiarka... szukasz w najlepszym stanie i tyle bo czym sie mają różnić? wykonana robota sie liczy a nie są to jakieś wynalazki żeby się martwić czy np źle bedzie grabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten koleś mimo wszystko drogo ceni za ciągniki i nie tylko w porównaniu do ich stanu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Myśli ze jak jest fendt to juz mozna cenić nie wiadomo ile fakt sa twarde, ale i cena czesci czasem przekracza wartość maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

sadze ,ze jestes glupi jak but albo wyjatkowo naiwny.zreszta skoro nawet nie zadzwoniles sie zapytac do sprzedawcy tylko zadajesz takie pytania tu to swiadczy ze jestes jednak glupi.ps.darmowa dobra rada:NIKT CI PREZENTU ZA DARMO NIE ZROBI ,

 

Zeżarłeś móżdżek tucznika i wydaje Ci się, że zjadłeś wszystkie rozumy? To tylko złudzenie. Jedyne, co posiadłeś po tej wyżerce to kultura i maniery wieprza. 

 

Kolejne Twoje wypociny:

 

dla kretyna napewno tanio

 

 

Kretyn to nie posiadł wiedzy, że na pewno piszemy rozdzielnie.

 

Przepraszam za off-topic, ale chamstwo i drobnomieszczaństwo trzeba zwalczać wszelkimi dostępnymi środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naiwność i łatwowierność innych także. Niektórym trzeba takiego kopa, żeby się ocknęli i uznali po prostu takie ogłoszenia za oszustwo. Jest szansa, że ustrzegą przed tym innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szmergiel to chyba został wydymany przez takiego oszusta i teraz wstawiane "okazje" działają na niego jak płachta na byka, siedzi cicho a jak tylko zobaczy naiwniaka napalającego się na prawie nowego fendta za 40 tys zł to białej gorączki dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

torpedo

Zwalczać  to  trzeba  oszustów  co żerują  na  naiwności  innych ,  a każdy  sposób jest  dobry, żeby  tych  naiwniaków  przywałać  do  rzeczywistości ,  także  taki jak  kolegi  szmergla .

To  na  pewno mniej  bolesne , niż utopic kilkanaście  tysięcy  w  zaliczkę .

Chamstwo  i drobnomieszczaństwo- prezentujesz także  ty swoja  postawą :P

 

 

pawel885

a  może  po prostu ma  uczulenie  na  głupotę  ;)

z  tego  co wiem  to  szmergiel  sam  trochę  handluje, więc raczej  jest obeznany w  temacie , opinie  tez ma  całkiem  dobre 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Ten wynalazek to już w sumie zabytek, niewiele tego wyprodukowali. To że się do tej pory uchował , to cud. No i w dobrym stanie. W sumie to propozycja dla znawcy i hobbysty , a nie do gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj