Polecane posty

solek01    208

http://otomoto.pl/oferta/fendt-312-ID6yea99.html gaz i hamulec po lewej a sprzęgło po prawej, dźwignie od biegów też po lewej, rewers i włącznik kierunków też z drugiej mańki :blink: pierwszy raz widzę coś takiego

 

Znam gościa co miał obciętą jedną rękę i nogę i sobie przerobił MF 255  tak aby mógł nim jeździć. Tylko on miał to mechanicznie jakoś zdublowane (nie pamiętam co na którą stronę poprzenoszone)aby syn też mógł normalnie jeździć. A tu może taka zmiana była potrzebna do jakiejś maszyny lub kto wie do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kolego solek teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Mam jedną z nich; Coutanda i jestem z niego mega zadowolony. Ten z linku jest nowszy i wygląda bardzo dobrze, cena trochę zaporowa ale mając do wyboru nowy Polski a tego Coutanda to tylko Francuz. Ma pełne wyposażenie,min. szerokie walce (Brochard ma wąskie), dno z blachy 6mm boki z 2 mm itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

na tego JD plaka i wosku nie żałowali :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

W przypadku pierwszego sprzedawcy zastosuj metodę "BARDZO ograniczonego zaufania".

 

co masz na myśli?

Mam jedną z nich; Coutanda i jestem z niego mega zadowolony. Ten z linku jest nowszy i wygląda bardzo dobrze, cena trochę zaporowa ale mając do wyboru nowy Polski a tego Coutanda to tylko Francuz. Ma pełne wyposażenie,min. szerokie walce (Brochard ma wąskie), dno z blachy 6mm boki z 2 myśł

myślisz, że 90 km da sobie z nim radę? Polskiego nie biorę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

 

myślisz, że 90 km da sobie z nim radę? Polskiego nie biorę pod uwagę :)

 

Nie ma szans, do niego to min. 110km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

myślisz, że 90 km da sobie z nim radę? Polskiego nie biorę pod uwagę :)

 

Nie ma szans, do niego to min. 110km

Mowisz, że stawia takie opory? miałem t088 i 80 km dawał sobie spokojnie radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

myślisz, że 90 km da sobie z nim radę? Polskiego nie biorę pod uwagę :)

 

Nie ma szans, do niego to min. 110km

 

mało,  150 km

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

niektórzy zakładają, że w polu zawsze są idealne warunki i byle zabawką by chciał pociągnąć nie wiadomo jaki wagon... zeszły tydzień starczyło że puścił przymrozek i 4t rozrzutnik było co ciągnąć 70KM 4x4... zwykle 3P nie ma co z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

lukbold ostatnio z rozrzutnikiem 4t po tych opadach deszczu były problemy z wyjechaniem z pola moim renault 70.34 gdzie wcześniej nawet się nie zająknęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak nawalisz słomiastego obornika to wom zje 3/4 mocy z tych 90 koni a gdzie jeszcze po miękkim polu jeździć... No chyba że malutki posuw i małym biegiem ale co to za robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

90KM to 6-7 ton wydaje sie optymalne choć te 90KM musi ważyć te 4 - 4.5t żeby to miało ręce i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj