Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
squah    0

 

Ja mam cos podobnego tylko firma dedra. i ma wiecej biegów bo 9 najnizszy cos koło 260 obrotów i nawet spoko sie sprawdza a wycinałem nia nawet koronka 40mm otwory w stali 10MM i dawałe se rade bez problemu ale z chłodzeniem olejem w trakcie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mamy podobnego euroteca i jest już prawie wszędzie wzmocniony. Marchew nie żeliwo. Nowe mocowanie stołu, nowe wmocnienia do blokowania silnika i oczywiście sam silnik zmieniony na dobry 3 fazowy. Tam chyba w mocy o jedno 0 za dużo. Uchwyt wiertarski nowy. Sam uchwyt wypada ze stożka a także wałek wrzeciona wypada z łożyska, ale to poprawione. Tylko u nas nie ma lekko i największe wiertło jakim się wierciło to fi32. Żałuję, że WS18 i podobne są drogie. Co prawda dawno nie sprawdzałem ceny. To co w linku to do amatorskiego wiercenia fi12-14 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

 

Ja kupiłem z 5lat temu od tego goscia traktor Zetora i jestem zadowolony traktor miał ok 4tyś motogodzin i wygladał na orginaly przebieg sprzet w dobrym stanie sprzedawca też spoko nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Jestem na etapie budowy kompresora, mam butle 150l silnik 5 kw i szukam teraz sprezarki i znalazlem dwie ktore mnie zainteresowaly, według mnie sa identyczne bo maja takie same oznaczenie 3090 a jeden sprzedawca podaje:

max 10 bar i 1100-1400 obr/min http://allegro.pl/sprezarka-kompresor-pompa-3-tloki-10km-900l-v3090-i5769467067.html

a drugi

max 8 bar i 810 obr/min http://allegro.pl/sprezarka-kompresor-capral-3090dh-1300l-min-gigant-i5805180252.html

i tu moje pytanie czy rzeczywiscie sa inne czy po prostu sprzedawcy naciagaja klientów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

To sa chinskie podróby polskiej porzadnej sprzezarki 3jw60 

ja mam orginaly kompresor 3jw60 i do takich prac warsztatowych jest spoko 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Tylko za 3jw60 trzeba zapłacic  1000-1500 zł i wydajnoscia tez nie powala a ten moj składak wyjdzie mnie połowe tego a wydajnosc o niebo lepsza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

wydajność w tych z linku może być podana na ssaniu, a nie na wydechu.
Mam Wana AW i on ma wydajność na wydechu około 1300l, a sprężarka gabarytowo jest dużo większa od tej z linku.
Zależy do czego potrzebujesz sprężarki, ale ja na Twoim miejscu szukałbym czegoś sprawdzonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Kompresor do domowego uzytku,uzywany kilka razy w miesiacu albo wcale do pompowania kół, klucza pneumatycznego, smarownicy itd ale w przyszłosci chciałbym zrobic sobie mala piaskarke syfonowa zebym w razie remontu jakiejs maszyny nie musiał nigdzie zawozic, no i do malowania, wiec nie bedzie jakos szczegolnie intensywnie eksploatowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Intensywnie może nie będzie, ale do tego co piszesz musisz mieć sporą wydajność na wyjściu.... do piaskowania z tego co się orientowałem i czytałem na necie minimum 500l /min.
Kiedyś miałem też budować kompresor na dwóch sprężarkach od Jelcza, ale okazyjnie kupiłem Wana AW i pomysł upadł.
Może znajdą się użytkownicy sprężarek z linków i oni coś sensownego na ich temat powiedzą, jaką one mają rzeczywistą wydajność na wyjściu.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pod tą 60-ką opis czytaliście? Daje radę ciągnąć 4 obrotową. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koleś chyba nie widział na oczy 4 obrotówki ;)

Koledzy może trochę nie w temacie ,ale słyszeliście o ciągniku Kubota ?.Co sądzicie o nim ?

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nikt  nie twierdzi ze  da  rade  podnieść  i  obrócić  ,  a  ciągnąc  to  żaden  wyczyn...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@RafałKdziela na agrofoto nie ma zbyt dobrych opinii i kilku użytkowników to potwierdzi.spytaj użytkownika @czareczek85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Gość   
Gość

Tymi pistoletami to maszyny można śmiało malować, ale maskę w ciągniku bym odpuścił. Patrz na oznaczenia hvlp i lvlp. Ten drugi pracuje przy niskim ciśnieniu i małej objętości powietrza z kompresora zaś pierwszy potrzebuje dużo powietrza. Dysz 1.8 to się do podkładów nadaje. Do lakierowania kupiłbym 1.3. Mniejszy strumień to mniej zacieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj