Polecane posty

alvaroalvaro78    141

to jest brona wahadłowa, byle by podnośnik uniósł, to i 90 km da rade, taka brona plus lekki siewnik to kolega MTZ 82 smigał bez problemu, tutaj jest ciezki zestaw ze względu na wal.

Wał jest oponowy a nie klinowy KW więc z tym ciężarem to bym nie przesadzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

     Jak Będziesz oglądać go , zwróć uwagę na pedały ,przy tylu tysiącach to praktycznie były by mało zużyte. Na początek 2 szyby ,raczej z używki ,nowe to znajdziesz bez problemu a tysiączka z hakiem kosztują,zaczepy kilka stów we własnym zakresie itd. Mam trochę słabszego to spalanie na mth. poniżej c 360,bo takową również posiadam . Ciszej, wygodniej,na 2 osoby... .Wady to z początku wlew paliwa,jeśli z wiaderka trochę wysoko,słabsza widoczność na boki z tyłu,pomimo że jestem słusznego wzrostu kosiarkę 180 ledwie dostrzegam ,trzeba by się wychylić,by coś podpiąć to również zapuszczasz żurawia,choć  z zewnątrz wygląda to gorzej,korozja,dżwignie zmiany biegów,mało popularne w Polsce,za to tanie.Ten co je ma raczej nie narzeka . z tego roku porównać raczej do zetora  serii 7....,ale ten jest mocniejszy a zetory nie miały takiego wyposażenia.W tej cenie jak spadnie jeszcze na doposażenie jestem dwiema łapkami za. Z turem gorzej ramy nie posiada ,ale adaptacje dorabiają bez problemów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zna ktoś lub ma blisko

 

http://olx.pl/oferta/case-ih-585-ciagnik-rolniczy-CID757-IDcDGWB.html#7f2cb1a949

 

sam szukam czegoś podobnego tyle że ładowacz i przodek to zbędny ale za tą cenę to i tego bym łykną

 

ten jeszcze lepszy

 

http://olx.pl/oferta/case-ih-585xl-1989-rok-60km-CID757-IDcElM1.html#7f2cb1a949

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Widzę że dowcipy o blondynkach dotyczą także blondynów.... Za tą kasę to 60-tkę kupisz a nie Case z 89 z napędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Nie wiem czy sa zarty i czy jest taka kategoria o ludziach ktorzy by chcieli zapłacic prawie 20 tys za 60-tke ale chyba do niej należysz.... :D

 

Wpisz sb na olx case i ustaw cene do 25 tys i zobaczysz ze to wcale nie sa zarty :P

 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No to znajdź zachodni ciągnik nawet i case z napędem w bdb stanie z 89r za 14700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ostatnio znajomy kupił C-360 za 8 tys zł od pierwszego właściciela w oryginale bo potrzebował ciągnika do wypychania obornika z obory. Co prawda bez kabiny ale zarejestrowana i ubezpieczona a stan elegancki... Więc dawać za C-360 20 tys zł to bezsens :P Wolałbym coś takiego 

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-565-575-ursus-4512-pelzaki-CID757-IDcjvnx.html#854bc518e5

pewnie poszedłby za 16500zł a jest i wspomaganie, ogrzewana kabina i śmieszne spalanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pawel885 chcesz kupic60-tke za 20k nie ma problemu zapraszam do siebie daj te. 20k i zabieraj tak jak stoi i to już możesz przyjeżdżać.

Ja szukam czegoś o mocy 60-70 KM bez przodka z dobrą kabiną, dobrym podnośnikiem i dobrym skrętem. Ale na razie mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie 20 a 14.7 tys za tego case niby chce, a za tyle to jest bardzo dużo ursusów C360 na sprzedaż, 3P nawet drożej, nie chce tego i za 7, chodziło mi że taki case to minimum 30 tys w takim stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

To to jest akurat błąd techniczny na olxie, jak wpiszesz mth np. 700,8 to automatycznie poprawia na 7008 nie wyświetlając żadnego błędu i jak ktoś nie spojrzy co mu serwis poprawił to wychodzą takie cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Wiem o tym, mógł się też ktoś pomylić przy wpisywaniu bo w zetorze podaje mth do dwóch miejsc po przecinku :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To raczej nie jest bizon z AF. Przecież to Dragany. handlarz który jest znany na całą Polskę. Sprowadza szrot który remontuje i wystawia za kolosalną cenę. Daj sobie spokój z tym kombajnem bo będziesz więcej na niego narzekał niż nim pracował. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

jak to co.... kogoś raził w oczy ursus na placu z valtrami, to zabrał się za to ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Podmalowany  tu i ówdzie ...  tur malowany cały 

ogłoszenie  ma  już  ponad  7  tys  wyświetleń  , a to oznacza że  stoi już kilka  miesięcy  i nikt się  nie  skusił  ,  a to  z kolei oznacza że  szału nie ma ;)  ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj