Polecane posty

Mikruss    536

Ten same i tak długo wytrzymał. W tej kopalni land Robert pod ziemią wytrzymują rok i idą na zakładowe zlomowisko....które ma któryś hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian449    0

Kupiłem też c 360 jakies 5 km od tej miejscowości i muszę powiedzieć że super sprzęt ja narazie 5 lat bez awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8Seba8    8

http://olx.pl/oferta/agregat-talerzowy-z-hydropakiem-euro-masz-CID757-IDc7Jrx.html#382f4b830a    ursus c-360 da sobie z tym rade? oczywiscie sama talerzowka bez siewnika mysle o szerokosci 2,5-7m do tego chce kupic jakis siewnik tez 2.5-7m jak narazie pracowaly by osobno ale w planach jest zakup wiekszego ciagnika  80-90km i czy te szerokosci nie beda za male do takiego przypadkiem z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

2.7m - 1.2tony Jeszcze jakieś pytania odnośnie agregatu talerzowego na 60tke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Jakby 60 to nawet podniosła to robił bym zakłady jak szybko pokrywa pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

MTZ dęba staje bez balastu z taką 2,5m, a ty pytasz o C-360 ? Chyba w wersji półzawieszanej do transportu na pole, ale robić tym to raczej bez szans

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Niekiedy jak czytam posty co niektórych to jestem pełen podziwu :D jakie maszyny chcą podczepiać do C-330 i C-360 które tak naprawdę wymagają minimum 80KM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ja to sie zastanwiam czy U5314 dałby rade dźwignąć taką 2.5m brone... niby są dostępne wersje 2.5m ale danych techn nie widziałem ale na oko pewno tone będzie warzyć.... lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

Nie przesadzaj z tym MTZ 82. W tym roku pozniwnie uprawialem talerzowym Staltechem 3m i sobie radzil. Opony, podnosnik wszystko w orginale, z przodu zamaist 10 to 8 obciaznikow, bo po jednym na strone brakuje. W pracy zero problemow, smialbym stwierdzic ze pociagnalby wiecej (a ziemia od gorek i glin po piaski). Odnosnie dzwigniecia tego ciezaru to juz mial co dygac, ale dawal rade. Czasem trakcji brakowalo przy ostrej jezdzie, ze wzgledu na wlasnie lekki przod, ale przy minimalnej pomocy hamulca zawsze wychodzil z opresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

ale do sześćdziesiątki agregat talerzowy 2,7 metra??? :-D powodzenia życzę, niech pożyczy od sąsiada drugą to może razem to jakoś dźwigną :) już o robocie w polu nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Właśnie o trakcję mi chodzi. Jak przód leci w górę, to na uwrociach nie ma roboty. Traci sie za dużo czasu na manewrowanie. Do pracy z taką 2,5m  z wałem packera trzeba jeszcze ze 200-300kg balastu z przodu do MTZ-ta oprócz orginalnych ciężarków. Podnosić podnosi, ale po 2 latach pracy siłownik leje się jak wyciśnięta cytryna. Nie u mnie, ale widziałem na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

głupota kupować 2.7m, co do tego podepniecie poznaniaka ?

później stwierdzicie że pora wymienić siewnik na coś lepszego i trzeba pozbywać się całego zestawu, co może nie być takie łatwe  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8Seba8    8

nie moglem znalesc specyfikacji dlatego pytalem(podbno kto pyta nie bladzi) dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj