Polecane posty

0980909    7

A to twoja mućka? I ten john ? Bo zdjecia z google 

 

góry koło Poznania ??? bhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jahoo szkoda że kupujący tego nie potrafią docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ten MF http://www.konedata.net/MF22S99.htm  to nic innego jak Sampo 2045-2085 ( w zielonym malowaniu to DF 5445-5485) produkowane chyba do 2012 roku . Ten MF z Twojego powiatu bardzo drogi , te 190 KM wątpliwe i bez hydrostatu.

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

@kamil 96, wydaje mi się że wart jest tej ceny, choć wiadomo trzeba by zobaczyć na żywo

Cena dość dobra za taką przyczepę http://olx.pl/oferta/przyczepa-6t-niemiecka-krone-autosan-d-732-d-50-d55-d35-hl-hw-CID757-IDb9ejr.html#37680327bc

Taką właśnie przyczepę kupiłem bez burt(były drewniane)z super spodem(blacha 4,5mm)i na rewelacyjnych oponach(12.5/18)

za 4000,-z kwitami niemieckimi burty założyłem od hl kupione od gościa co je remontuje za 500,-komplet w dobrym stanie  i tydzień roboty 

Za tą cenę raczej znajdzie się HL 6t w dobrym stanie technicznym, wizualnie pewnie gorszym i będzie miała 6t ładowności, a ta przyczepa z linku ma najprawdopodobniej 6t masy całkowitej. Mogę się mylić ale patrząc na inne ogłoszenia podobnych przyczep można tak sądzić, najlepiej zadzwonić. Poza tym wąski rozstaw kół, hamulce tylko na przód i to chyba najazdowe. Moim zdaniem cena znacznie zawyżona, liczba wyświetleń też może o tym świadczyć...

 

Kolego ta przyczepa w zasadzie nie różni się niczym od hl'ki 6 jedynie hamulcami i kołami(wymiary skrzyni takie same)

wg dokumentów ma 6 ton załadunku a DMC 8450kg

Hamulce najazdowe super sprawa

Ja bym tyle nie dał, bo za ta cene mozna by miec dwie D 35 o podobnych wymiarach a ta jest chyba nawet węższa wiec nadstawek tez wysokich bys nie zalozył. No i na dodatek bez pneumatyki tylko z najazdem, jedyny plus to dolne otwieranie burt.

wymiary d 35???215-510???

d-35 ma 193-385

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

A tego to juz nie wiem, bo mieszka w sasiedniej wsi i nawet nie wiem gdzie ma pola. Ale mowił ze ma kilka kawałków gliniastych i górzystych o które u nas w świetokrzyskim nie trudno i tam zapina pług 3 bo został mu po c-360 a na reszcie daje sb rade z 4

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

trawa w kabinie rośnie :D czyli wiadomo jaki on dobry 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Byłem u tego człowieka kiedyś u niego same takie :P Masakra... Chyba ciągnie je z Holandii i Anglii. A najlepsze że nie potrafił blokady mostu w Renówce rozłączyć. Tak się na tym zna... 

 

Tutaj jego rodzynki:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/QH21/

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Śmiać mi się chcę bo "Pracował jako 3 ciągnik na 10 ha." Ogólnie fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

 

Te samozbierające to były straszne maszyny :D jak coś kolwiek więcej wzięła to od razu po zębatce głównej a jak nie o na łapach się wyłamywała lub skrzynia klękała dużo zachodu z nią miałem :) Jedyny + to oponki w nich i wyłączanie podbieracza przy zwalaniu a nie jak w polskiej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

U mojego ojca taka sip 1 stoii do dzisiaj w stanie idealnym a troche nawoziła i nigdy żadna zebatka nie poszła  ani przekladnia itp itd, jedyne co to w poodwbieraczy sie zgiely oski ale to w jeden dzien zrobilismy.

Do dnia dzisiejszego jest sprawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

 ma ktos taki ciagnik     niby produkowane na pakistan czy tak jakos    rok w miarę dobry  miał ktos stycznośc   z 3p turbo jak to sie sprawuje    z góry dzięki  http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-260-mf-2008r-CID757-ID4xlKL.html#fc17610a6f

3p to raczej nie za dobra opcja do turbo nieparzysta ilość cylindrów i pewnie uszczelka pod głowicą długo nie wytrzyma mówie o polskich silnikach bo te angielskie pewnie sporo wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj