Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279

Sprzedający pisze głupoty jak nawiedzony- nowy czyli masz pewność że nic się nie rozwali, tylko zapomniał że ciągnik przespał gwarancję i ewentualne wady fabryczne sfinansuje przyszły właściciel a jak wiadomo na gwarancji zdarzają się usterki i to poważne które producent usuwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

http://moto.gratka.pl/tresc/massey-ferguson-7475-dyna-vt-19420270.html#e8f3a32ed22c2f9a,1

 

 

ktoś już spotkał się z takim cudami ? z ciekawości napisałem e-mail do sprzedawcy, odpisał łamaną polszczyzną,ciągnik stoi we Włoszech,w cenie jest dowóz do Polski,zapłata przy odbiorze,przez tydzień testowanie ciągnika,jak się nie sprawdzi zwrot ceny. Śmierdzi na kilometr, pisałem juz do paru sprzedawców z takimi ciekawymi cenami za ciągniki prawie,że w idealnym stanie i zawsze traktor stoi we Włoszech.Sprzedawca podaje nazwe firmy przewozowej,faktycznie istnieje taka ,ale co to za problem stworzyć stronę w internecie.

Edytowano przez cashpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie pierwszy raz jest takie ogłoszenie. W 99.99 % przypadków, pomimo, że wszystko wydaje się wiarygodne jest to próba wyłudzenia zaliczki. Takie okazje się nie zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

wiadomo,że takie okazje to bzdura,tylko dziwi ilość takich ogłoszeń jest dosyć spora,co ciekawe sprzedawca nie chce zaliczki,wszytsko płatne przy odbiorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek34    1

<p abp="1110">Przecież to jest rozsiewacz wapna, a przy wapnie nie potrzebujesz dokładności wysiewu i mniej się wapno zawiesza.</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

<p abp="1110">Przecież to jest rozsiewacz wapna, a przy wapnie nie potrzebujesz dokładności wysiewu i mniej się wapno zawiesza.</p>

 

wiem, że do wapna lecz w większości rozsiewaczy są dwa łańcuchy z osobnymi listwami, a  tu jest jak w rozrzutniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Jak ja widzę tekst tłumaczony translatorem to od razu się lampka zapala że coś jest nie tak pewnie podobnie jak w 99% przypadków ale zawsze się znajdzie 1% który to łyknie jak młody pelikan a potem płacz że zaliczka wpłacona a po sprzedawcy ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

Tylny most również ciekawy w tej 60-sionie

Jeszcze nie spotkałem takiego połączenia i gdzie ma schowany drążek zmiany biegów.

 

przecież napisane jak byk że tył od Zetora, pewnie od 25, bo do oryginalnych silników ciężko części dostać i ludzie kombinują montując bardziej popularne silniki do tego tyłu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jeżeli go oglądałeś przekładnia ok i ruda zbyt nie opętała to ja bym brał

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-CID757-IDbPyLw.html#24e9e178d8 mam coś takiego jak z linku na kołach 17.5 ile można wołać?

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

http://olx.pl/oferta/700rozsiewacz-amazone-CID757-ID9VuQ3.html#2e3cdb8792

 

Nikt nie odpowiedział wiec zapytam jeszcze raz, warto zamienic za kosa?? Czy nie bawic sie tylko lepiej jakiegos zaf 402 szukac.od razu?

 Te dwa to różnią się tylko wielkością skrzyni .tak myślę . Jeśli przekładnia jest ok i jest kompletny to bym brał - oczywiście łopatki do poprawki, oba wymienione saletrę wysieją na 10 m

 


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A ile byś chciał ?

No nie wiem właśnie sama koła są sporo warte a przyczepa wytrzymuje spokojnie 7t bo mam z takiej ramy zrobioną przyczepę i sypię pełno w metrowych burtach.

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

 Te dwa to różnią się tylko wielkością skrzyni .tak myślę . Jeśli przekładnia jest ok i jest kompletny to bym brał - oczywiście łopatki do poprawki, oba wymienione saletrę wysieją na 10 m

 

 

Akurat na tyle mi potrzeba bo mam opryskiwacz 10 m i robie sobie sciezki :) juz go kupiłem, poszedł za 600 a do skrzyni i tak sb dorobie z 20 cm nadstawki.

 

A łopatki z tego co ogladałem inne ogłoszenia wygladaja na oryginalne, dlaczego do wymiany??

 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Akurat na tyle mi potrzeba bo mam opryskiwacz 10 m i robie sobie sciezki :) juz go kupiłem, poszedł za 600 a do skrzyni i tak sb dorobie z 20 cm nadstawki.

 

A łopatki z tego co ogladałem inne ogłoszenia wygladaja na oryginalne, dlaczego do wymiany??

 

Łopatki jak najbardziej oryginał - mam taki sam rozsiewacz i wyglądają tak samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Łopatki jak najbardziej oryginał - mam taki sam rozsiewacz i wyglądają tak samo

 

To sie dobrze składa ze masz taki sam :) moglbys mi podpowiedziec na ktorych dziurkach od regulacji siejesz poszczegolne nawozy, tzn (saletra,polifoska,mocznik)i jaki mniej wiecej wysiew jest wtedy, z gory dzieki :)

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj