Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

Jeżeli chcesz dobrych efektów to za 2500 kverneland 3 skiby i ziemia odkręcona


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W Indiach itp masowo tego używają, może na glinę dobry - nie przekręca brył wielkości wiadra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Wątpie żeby to miało chęci zagłebiać się w glinie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamekx    2

 

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale, mnie w szkole uczyli, ze pług talerzowy musi mieć koło kopiujące "wcinające się w glebę", nie pamietam dokładnie jak to fachowo się nazywało(stożkowe, klinowe?). Na tym filmie pług posiada takie koło, a polski odpowiednik już nie. Efekt? brak podparcia bocznego, tak jak płozy w bruździe w pługu skibowym, i przód lekkiego ciągnika wyjeżdża w bok lub w ciężkim wieszaki dostają, bo na nich boczna siła wypychająca się opiera, nie koniecznie dopracowana maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Widać na tym filmiku że musi byc w miarę prędkość żeby to jakoś robiło i odwracało. A tak poza tym to jak już ktoś tutaj wspominał to bardziej pług łąkowy ale moim zdaniem do podkładek fajna sprawa by była zamiast normalnego pługa. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

tu jest ten pług

Ziemię taką jak na filmiku zachodni pług obrotowy odwróci i będzie równo jak na stole a po tym wynalazku to muldy jak cholera zostają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Z całym szacunkiem, nie wyśmiewaj nieznanego, bo potem może być łyso. Wg. mnie jest to coś innowacyjnego , wygląda dosyć porządnie i  wcale nie ma tam kupy żelastwa. Sam mam po remoncie przyczepę D-46 (sztywna) i jest to najłatwiejszy i tani sposób zrobienia z niej wywrotki, a zależy mi głównie na kiprowaniu do tyłu. W dodatku blisko mnie, naprawdę mnie to zainteresowało.

Dzięki @ochen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

pytanie jakie obciążenie ta konstrukcja jest w stanie wytrzymać


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Trzeba było podczas remontu pomyśleć o tym a nie takie cudactwa zakładać, policja już zaciera ręce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Tylko ciekawe jak z takim czymś przeglad Ci podbija i jak z kontrolą policji na drodze i cena tego urzadzenia jest powalajaca za 3500zł to mozna przyczepe trafić do kupna 

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Policja jak policja.. co na to stacja diagnostyczna.... ale po za na moje oko słabym siłownikiem wygląda to ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

z jakiego to jest profila zrobione, z 8cm??? a ja się zastanawiałem czy profil 10x10 to nie za mało na ramę do wywrotki 3T, a tu taki ulep do przyczepy o ładowności 4,5t...

trzeba nie mieć wyobraźni żeby takie coś sprzedawać, ciekawy jestem czy ktoś daje na to gwarancję, i podpisze się pod tym własnym nazwiskiem, w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj