Polecane posty

Gość   
Gość

Kupcie to się przekonacie. Przecież cena taka "atrakcyjna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciekawe jak z czesciami i z kosztem czesci

To samo mówili 25 lat temu chłopy do znajomego co kupił starego W123 a oni 5 letnie polonezy, zgadnij co jeździ do dziś i kto wpakował więcej kasy w użytkowanie? Ten MB ma fabrycznie 150 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Kupcie to się przekonacie. Przecież cena taka "atrakcyjna".

 

W niemieckim ogłoszeniu ten ciągnik został wyceniony na 32 tyś. Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Jakby było to prawdziwe ogłoszenie to sam bym go wziął. Jako ciągniki są bardzo wytrzymałe, ta duża seria ma bardzo wytrzymałe skrzynie, gdzie w małych seriach padał wsteczny. Orginalnie ma 150KM ale te 220KM spokojnie wytrzymuje ta skrzynia i mosty. Części to albo serwis mercedesa albo jakieś szukanie w Niemczech lub dorabianie.serwis jest drogi. Ale jak działa wszystko to trzeba sie natrudzić żeby zepsuć.
Facet sprzedaje tego MB 1300 już 2 rok. Raz mu ukradli w nim silnik, raz go sprzedał komuś i drugi ma na przekładke, a teraz znowu ukradli. A chce za to ponad 30 tysięcy. Nie widziałem go na żywo ale kupno silnika nie jest drogie. Tylko same dodatki to nie da się tak łatwo znaleść. Misa, pompa wodna, kolektory, obudowa sprzęgła.

http://allegro.pl/mercedes-mb-trac-1300-turbo-po-kradziezy-czesci-i5707908943.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Czy za nówkę opryskiwacz Bury Smart 400/12 3800zł brutto to cena w sam raz czy jednak nie? Wiadomo, każdy pieniądz się liczy. :) W zestawie zawór stałociśnieniowy, dodatkowe dysze do RSM, 5 sekcji. Bez hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

myslałem, że to o moc sie rozchodzi montując turbine to padliny a gościu tylko o efektach dźwiękowych wspomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To dla zachęty żeby po 30 latach zmienić trochę dzwiek


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://olx.pl/oferta/zetor-6911-6211-servo-walek-500-100-inne-5211-7211-zetor-CID757-IDc3g41.html#854bc518e5

 

Widziałem tego zetora na własne oczy. Jestem w szoku jego wnętrza i mimo takiej kabiny jest w niej cicho... co jeszcze wspomaganie działa jednym palcem, biegi też a sprzęgła to myślałem że tam nie ma bo tak lekko chodzi... Trzeba troszkę go dopracować ale ogólnie ciągnik w porządku :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@soltys48 bardzooo drogie odkładnice ( unirol ich nie produkuje wiec pozostaje drogi frank).Widziałem ten pług na żywo, troche elementy slabe. Traktor musi miec duzo obciaznikow z przodu. Rama jest bardzo ciezka. Ogolnie kupi sie ten plug za 4 tys tak mi sie wydaje, bo stoi już z rok albo i więcej. Ogolnie stara ciezka konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715

mam do sprzedania cyklop jakby ktoś chciał :)

Edytowano przez radekz200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Panowie macie jakieś namiary na graciarnię, gdzie dostanę belkę nośną do pługa overum sr ?

 

 

ktoś testował coś podobnego http://allegro.pl/plug-z-talerzami-dyskami-3-skiby-skibowy-atmp-nowy-i5720444909.html

ciekawi mnie jak ma się do tradycyjnego pługa w orce siewnej lub zimowej, oczywiście wypadałoby pomyśleć o ścinaczach

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest pług talerzowy jak widać. Ze szkoły pamiętam, że służył do orania mocno zadarnionych, łąk z rozbudowanym systemem korzeniowym. Widziałem z tym filmik z prl i nieźle to wyglądało. On lepiej kreci i odwraca skibę niż tradycyjny na śrubowej odkładnicy.Nie wiem jak kryłby poplon, ale traktowałbym go jak pług łąkowy. Tyle co zapamiętałem. Może w necie są jakieś artykuły i filmiki z takim pługiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Panowie macie jakieś namiary na graciarnię, gdzie dostanę belkę nośną do pługa overum sr ?

 

 

ktoś testował coś podobnego http://allegro.pl/plug-z-talerzami-dyskami-3-skiby-skibowy-atmp-nowy-i5720444909.html

ciekawi mnie jak ma się do tradycyjnego pługa w orce siewnej lub zimowej, oczywiście wypadałoby pomyśleć o ścinaczach

 Gdy by to było coś warte to o tego rodzaju pługach było by głośno a z tego co pamiętam to podobne konstrukcje znane są od dawna i jakoś się nie przyjęły , na moje - kupić i wyrzucić . Za

 podobną cenę można już kupić zachodni używany pług w dobrym stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj