Polecane posty

URSUS16    278

@ lukbold akurat do lemkena z linka bardzo łatwo dostać części. Korpus bk12 odkladnica pewnie b25 albo b30. W unirolu bez problemu sie dostanie. Przeciez to korpus nowego typu. @soltys48 moze i dalo by sie ustawić te 38/39 cm ale pytanie taka mała odkladnia i lemiesz da rade to przerzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Ile moze byc warta przyczepa d-45 sztywna, na balonówkach, burty zdrowiutkie, opony tez , bez dokumentów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jak sztywna i bez papierów to 1,2zł/kg


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Dokładnie tyle, do czego komuś przyczepa bez dokumentów  - żeby stała na podwórku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dziś należało by w ogóle przekalkulować sens zakupu przyczepy, do tego sztywnej i małej.Jak ktoś ma pola "za stodołą" to na co papiery, to nie te czasy że wszędzie się wszystko woziło i za wszystkim jeździło, u mnie dwukółka już dawno stoi w krzakach a 2 przyczepy asfaltu to z 10 lat nie widziały, używam ich tylko do zwożenia bel. Nawozy - pasze przywiozą, paliwo przywiozą, po zborze przyjadą, po buraki przyjadą, po żywiec przyjadą, nawet śmieci odbiorą... Zresztą jechać gdzieś ciągnikiem z dwoma przyczepami 4T  to mało dochodowy interes jak za 3zł/km przewiozą 30ton... Aczkolwiek są jeszcze idioci co jeżdżą sami po żwir do żwirowni 15km, płacą 40zł za przyczepę 4T i wracają, a za 350zł przywiozą na miejsce całą wannę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Przejedź się kolego trochę w Polskę, to zobaczysz, że nie wszędzie jest tak pięknie jak pod wa-wą. Nie wszędzie towar dowiozą, bo nie ma dobrych bitych dróg. Z wywozem towaru tak samo. Pola mam w różnych odległościach, często po kilka km. od domu. W wielu kawałkach. Jeżdżę po drewno do lasu. Przyczepa jest mi potrzebna. Może nie co dzień, ale kilka razy w tygodniu. Nie można mierzyć wszystkich swoją miarą, jak nasza p. premier. Jej jest ekstra dobrze, to znaczy, że wszystkim jest ekstra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes11    0

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-dwutalerzowy-amazone-CID757-IDbMs1f.html#0d24584a93 watro kupić coś takiego czy może już lepiej nowy lejek?

Niedawno kupiłem takiego no ale w lepszym stanie w orginale za 2 stówy więcej na razie użyłem go dwa razy do kredy granulowanej i polifoski może saletrę rzuci na dwanaście metrów ale te co ja siałem to rzucał na 8 no i tak średnio z równością  wysiewu ale może to kwestia wprawy a i tak jest lepszy od lejka. Ten z ogłoszenia bym sobie odpuścił swoje już zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

gdzie dorwałeś za 2 stówy?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Już wszystko jasne :D wesele było....


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/opryskiwacz-samojezdny-matrot-m24d-i5692523693.html    może ktoś coś wie na temat tego sprzętu albo sprzedającego

 

Sprzedający ma firmę transportową,  niezły z niego szfindel bo brat u niego pracował. Handlem maszynami to on się nie zajmuje ale widocznie gdzieś to okazyjnie kupił i chce opchnąć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj