Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
alvaroalvaro78    141

Panowie wujek poprosił mnie o wystawienie kombinacji siewnej 3m vogel&noot z wałem pelnym , hydropakiem i siewnikiem Amazone D8 Super. Sprzęt może nie jest idealny ale służy praktycznie bezawaryjnie juz z 10 lat. Brona jest z 1997 roku a siewnik nie wiem. Wałek ze sprzęgłem, noże zmienione w tamtym roku i również w tym roku pomalowana (może i nie potrzebnie jak na sprzedaż bo ludzie będą marudzić). Siewnik ze ścieżkami na 18m, skrzynia 400kg, znaczniki, zgarniacze dokładne nowego typu, znaczniki powschodowe, drobny wysiew, oświetlenie. Ile można wołać? Sprzedaje tylko dla tego że zobaczył jak idzie robota naszą Amazonką z siewnikiem na tależach i zasypem 1000 litrów i chce kupić coś podobnego...

20151002_164409.jpg


http://postimg.org/image/92atcpnnx/full/]20151002_150240.jpg[/url]
host images

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Nie wkleja 2 razy i nie zaśmieca, nie widzisz że w teraz dodał link do swojego ogłoszenia z tym zestawem? Ale jesteś wyczulony -.-

Nic tak nie denerwuje jak ludzie piszący że ktoś zaśmieca forum a sam bie jest lepszy... i niby dlaczego nie wolno napisać kilka razy postu? Końca świata nie będzie...

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Sądząc po technologi wysypu powinno iść


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9110

Za to kosi wtedy, gdy mu to pasuje, a nie czeka na dobrą wolę i czas usługodawcy. Poza tym zawsze można jeszcze kogoś obkosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

równie dobrze może wyjechać w pole a potem stać przez następny tydzień szukając cześci po szrotach.. przeciez to zabytk juz.... pierwsze sieczkarnie samojezdne claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

Panowie proszę o pomoc mam okazję kupić pług 3 obrotowy lemken 90  na kołku z wałem cambela+wał crosskill, pług w idealnym stanie oryginalna farba,odkładnie,płozy, lemiesze super jedynie dłuta podjechane za 7 tysi-cena wydaje mi się ok, ale do sedna ile one mają szerokości roboczej?

sprzedający twierdzi,że 120 cm ale mi coś te jego lemiesze są za małe-ma ktoś taki pług? Ile cm powinie mieć lemiesz na 120cm szer. roboczej?Mój rabe na 120 cm lemiesz ma 48,6cm

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jeśli kemper nie bedzie dobrze zgniatał ziarna to może sobie ta kuku w buty wsadzić i też nikt go na usługę nie weźmie bo... jak wyżej...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@ sołtys48 wysli na pw zdjecia tego lemkena to ci powiem czy warto czy nie. Przy okazji zobacze jakie ma dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9110

Zmierz odstep między słupicami i masz szerokość skiby. Tzn nie odległość na ramie między słupicami, tylko między liniami równoległymi tak jak idą one w pracę. Wystarczy do jednego korpusu przyłożyć po wewnętrznej listewkę do płozy i zmierzyć odległość od listewki do wewnętrznego krańca lemiesza. Ale coś mi się zdaje, że on ma stałą szerokość orki 30cm na korpus. Nazwa serii bodajże mówi o szerokości roboczej, a były 90,110,120 czyli 30, 35 i 40cm na korpus. Ale nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.

Tu jest dyskusja o lemkenach na AF http://www.agrofoto.pl/forum/topic/22509-plug-lemken-opal-110/

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

Teraz nie  mam jak zrobić zdjęć  bo stoi kawałek ode mnie

odkładnie takie jak ten

http://olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-obrotowy-lemken-opal-90-CID757-IDaOqkj.html#ae8814b2ed

jedyna wada jesli można to tak nazwać to koło podporowe bardzo małej średnicy i regulowane "na dziurki"

@jahoo 90,110 itd to srednica ramy

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Zrób zdjecia to ci powiem co i jak. O lemkenach troche wiem :D Koło 35cm bedzie mial na skibe i to jak mu kliny wlozysz przynajmniej tak z twojego opisu wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Teraz nie  mam jak zrobić zdjęć  bo stoi kawałek ode mnie

odkładnie takie jak ten

http://olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-obrotowy-lemken-opal-90-CID757-IDaOqkj.html#ae8814b2ed

jedyna wada jesli można to tak nazwać to koło podporowe bardzo małej średnicy i regulowane "na dziurki"

@jahoo 90,110 itd to srednica ramy

Przecież to stary dziad, gdzieś czytałem że ciężko już czesci do nich dostać. szukaj na nowej ramie http://olx.pl/oferta/lemken-opal-x90-na-zabezpieczeniach-CID757-IDbHDzn.html#668ed66341 chodzi o część miedzy wieżą a resztą pługa... swoją drogą jak te stare sie w ogóle ustawiało? masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

Zrób zdjecia to ci powiem co i jak. O lemkenach troche wiem :D Koło 35cm bedzie mial na skibe i to jak mu kliny wlozysz przynajmniej tak z twojego opisu wynika

też mi się tak wydaje, znalazłem takie coś

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/347813-lemken/

i jesli to 35 na skibę to odpada-potzrebuje pług 120 cm ma pracować z ciągnikiem 75 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj