Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

Kolega ładuje na rozrzutnik tyle towaru tylko rama była robiona z ceownika hutniczego


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nie  chodzi o rame  , tylko    zawieszenie  tzn  te  poduszki ,  taśmę,  sprzęgiełko .

inna  sprawa że  jak  ktoś  wozi suchy obornik  ,  to  mozna ładować  , ale  jak  az  cieknie  , to  bez  szans 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Mój wujek ma taki odkąd pamiętam tylko na resorach i podwójnych łańcuchach i wozi obornik, zboża i kiszonkę na wysokość 3 burt ( oryginalne nadstawki ). To "sztywne" zawieszenie ponoć podczas przejeżdżania przez miedzę to potrafiły ramy pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Na poduszkach jak tylne koło w dużym dołku to koło po przekątnej z przodu w górze. Rama przy poduszkach popękana u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No to już sam powinieneś chyba sprawdzić co masz dostępne w swoim sklepie, bo nie zawsze przecież jest czas czekać na kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

Cheesburger dziecko, po raz setny pytasz o ten sam plug. Ogolnie twoje (umyslnie napisane z malej litery) posty w tym temacie to ogolny smietnik i spam. Przegladam ten temat regularnie i zadajesz setki bezsensownych pytan o nic, od ciagnika poczawszy. Tata wie ze masz zamiar cos kupic czy czekasz na wyplate kieszonkowego i sam sie szarpniesz na plug? ;))) Malo sie tu wypowiadam, ale juz nie moglem wytrzymac ;) Widze twoj post to odruchowo scroll leci mi dalej w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Popieram kolegę wyżej... Są od tego inne tematy żeby pytać o pługi i inne rzeczy a nie w temacie znaleziono na allegro... Ile można? Któraś strona z rzędu i setne pytanie o pług... Cheesburger kup w najlepszym stanie i tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

Cierpliwosc sie konczy jak ktos 17 raz wrzuca link do jakiegos pluga z plasteliny na allegro i pyta czy warto. Hmmm mamy Ci sie zrzucic na niego czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Albo zrobić ankietę ile ha wytrzyma ta ,,solidna,, konstrukcja :D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

 

Mam taki pług o szer. 44 cm na skibę , waży ok 700 kg , sprężyny ma co widać na zdjęciach w tej rurze co mocuje się korpus i tam dokręca sie jaki naciąg. Mocy trzeba MTZ 82 KM z przodkiem ma co robić na 3 i 4 klasie po równym terenie choć daje radę ale jak glina i sucho to nie orka tym ciągnikiem. Nie wiem ile ten bierze na skibę. Jest to pług czeski produkowany w fabryce zetora i nie jest z plasteliny na pewno, dość dobrze orze choć to nie overum który miałem wcześniej w jakości orki ale dobrze kryje z tymi ścinaczami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

Cheesburger dziecko, po raz setny pytasz o ten sam plug. Ogolnie twoje (umyslnie napisane z malej litery) posty w tym temacie to ogolny smietnik i spam. Przegladam ten temat regularnie i zadajesz setki bezsensownych pytan o nic, od ciagnika poczawszy. Tata wie ze masz zamiar cos kupic czy czekasz na wyplate kieszonkowego i sam sie szarpniesz na plug? ;))) Malo sie tu wypowiadam, ale juz nie moglem wytrzymac ;) Widze twoj post to odruchowo scroll leci mi dalej w dol.

 

Nie no powaznie - długo nad tym myslałes? Myslalem ze forum jest po to by pisac posty ale widocznie jestem w błędzie. A z tym dziecko.... pewnie jestem starszy od ciebie (umyslnie napisane z malej litery) ale w internetach kazdy gimb moze pisac co chce wiec mam cie w d.

Bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

marian7k- chodziło mi o ten nowy pług z allegro


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Cheesburger a tak ciężko założyć nowy temat? Bo ja nie mogę tego skumać po co zaśmiecać temat "znalezione na allegro" i ciągnąć to przez pare stron są do tego odpowiednie działy przecież... o proszę: http://www.agrofoto.pl/forum/forum/70-p%C5%82ugi/

 

No ale wystarczy tylko chcieć... 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

on nie kapuje co sie do niego pisze. No ale obraził się na szczęście i mamy święty spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj