Polecane posty

simson2812    423

URSUS16- ty siedzisz w tych lemkkenach to powiedz mi do ciągnika blisko 70km bez przodka to 3 skiby opal90?

A i mam pytanie nie wie ktoś gdzie mógłbym dostać kabinę do jumza nowy typ?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

70KM da rade bez problemu Opal 90. Były na necie filmy jak małe ruski go targały bo o 60tce nawet nie wspominam.... Ja w przyszłym tyg zapinam takiego Opala do 80KM bez przodka w dodatku tylne opony 13.6' szerokości. Sucho jest to musi latać ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

A jakie masz klasy ziemii? Równe tereny? Jak równe i sredniej klasy gleba to własnie 3 skibowy lemken 90. Proponuje na nowego typu ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

mam delikatną górkę na jednym polu ziemie 3 4 klasa miejscami glina. UG już mnie denerwuje bo ciężką glebe słabo kryje no chyba że jest spora prędkość. A jak nie lemken to jaki pług? Rabe werk? 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    316

Simson wszystko zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na pług. Z reguły wszystkie zagraniczne znane marki spisują się bardzo dobrze, kwestia w jakim bedzie stanie - od tego będzie zależeć cena. Jeśli chcesz przeznaczyć większa kwotę to można nawet pomyśleć o kvernelandzie czy vogel&noot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@simson2812 Z lemkena byłby raczej najlżejszy. Plusem lemkena jest też że ma dużo regulacji, możliwość założenia kilku rodzajów odkładnic, lemieszy. Minusem jest cena, bo za fajną 90 dziesiątke trzeba dać z 8/9 tysięcy. Jak kupujesz pług to przede wszystkim przedpłużki, ORYGINALNE koło podporowe, lemiesze z dłutem. http://allegro.pl/plug-4-skibowy-lemken-opal-110-3-1-n97-i5683551269.html#imglayer Tak wygląda najnowsza wersja lemkena z serii opal. Produkcja z roku około 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

http://olx.pl/oferta/plug-obrotowy-3-skiby-goizin-zabezpieczenia-hydrauliczne-CID757-IDb28F9.html

 

Ja mam cos takiego na sprzedanie, bardzo fajnie orze, ładnie kruszy, oryginalne kółko, przedpłużki, belka zaczepowa, do ciągnika 80 km jak znalażł ale musi mieć dociążony mocno przód bo jest dość ciężki ale za to nie ma problemu z wbijaniem się w ziemie :D

Cena do dobrej negocjacji bo potrzebuje dużo większy pług żeby ciągnik wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To od ilu do ilu można brać na skibę? Czekam że może tata będzie jechał za granicę to by przywiózł coś.za najtańszy trzeba dać koło 5 tyś w kraju

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

panowie opłaca się kupić d732 z papierami za 7 tys na niskich kołach? ogólnie sprawna odmalować burty i można śmigać po drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeśli z papierem to bym się nie zastanawiał  ;)

 

dlaczego ja nie mogę trafić maszyny w normalnej cenie  :(


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Ktoś chętny na mazura 4m? Składany do transportu. Stan idealny, dużo nowych lejek, powymieniane redlice, opony jak nowe tylko zaczepiać i w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Trochę drogo jak na moje :)


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

zetory  z  serii 5245  miały  oryginalny napęd ,  więc  może  z młodszego brata  założony .

Do  c 360  niektórzy montują  z  uaza 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

to że były 5245 wiem, ale zajrzyj do linka, zobacz że przedni most w żadnym wypadku nie wygląda na oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na Uaza to nie wygląda. Uazy mają podobnie jak w starych żukach most skręcany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    783

Warto kupić taki agregat do Zetora 5211 na lekkie ziemie? Poradzi sobie ten ciągnik z nim? I czy sam agregat poradzi sobie z dużą ilością ściętej słomy?

Wiem, że w ogłoszeniu jest napisane, że pasuje do C360 itp ale napisać można wszystko.

http://olx.pl/oferta/agregat-scierniskowy-gruber-glebosz-pod-c360-mf-zetor-raty-CID757-IDaJkBL.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Wszystko zależy na jaką głębokość :)


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj