Polecane posty

Hiszpi    4

Dodatkowo te ciągniki to typowe twardziele. Przynajmniej tak opisują je inni użytkownicy. Skrzynia Power Quad pneumatyka klima zaczep na konsoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Nie dość że nówka sztuka stan idealny nigdy w roli nie robiła igła w oryginale spaliła tylko jeden bak to jeszcze taka oszczędna... 230 motogodzin na jednym baku... po prostu ciągnik idealny, u wszystkie nh case jelonki i inne sie chowają, po prostu brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

do igły to jej trochę brakuje.ludzie to mają fantazje. :D :D :D


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten pług nie ma piersi, chyba dobrze widzę także musi być z lat początku 80, koszt odkładnic zapewne ładny, bo takowe zawsze były drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
jonek98    2650

Jakbym miał dać tyle pieniędzy za 30 to bym wolał wziąć tę od użytkownika @uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

perełka i to chyba na pierwszych gumach

jak pracuje tak samo jak wygląda to szybko znajdzie właściciela

 

http://olx.pl/oferta/renault-113-14-4x4-mechaniczna-godna-uwagi-CID757-IDbG4Zn.html#e7afcb0b81

 

 

Tylko chyba chodziła z kosiarką bo drzwi nie ma z prawej strony :P A ja już po kosiarce bijakowej nie chciałbym ciągnika chociaż oczywiście nie ma reguły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz bierz lepiej któąś z używek bo widząc jakość dzisiejszego prywaciarza aż strach to zapiąć do ciągnika żeby się nie pourywało. Z nowego za niedużą kasę bomet ma wmiarę jakość do ceny. Kolega w 1634 co 4 lata robi remont silnika a pracuje w bijakowce na trasie od Krakowa do Kielc kosi nią rowy pracuje w 3m, motogodzin do zesrania, a mówi że nie chce na zachodniego bo tu ma remont silnika za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

Moim skromnym zdaniem ten pierwszy od gory uprawi najlepiej, ale nie moge sie dopatrzec regulacji glebokosci na tych zdjeciach. Mysle ze za 2,5tys mozna brac, ale na twoim miejscu jeszcz bym sie rozejrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

brak regulacji i siewnik spięty na sztywno, nie widzi mi się tym praca  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Nie ma regulacji głębokości łapek, dość długi, sztywne mocowanie siewnika - musiałby mieć belkę pływającą, np Isaria, Saxonia - Poznaniak odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 Siewnik  mam   Isaria  ,  regulacja  głębokości  to  musiały  by  byc  kółka  ?  czy jak ?  oprócz  tego  pierwszego , pozostałe  maja mocowanie  do  siewnika  niezależne ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Też  najbardziej  mi  się  podoba  , ale  chciałem  z  wałem  rurowym  , a nie robią  podobno  takiego...  czy strunowy  będzie  ok?? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Pozycję agregatu ustala wałek przedni i tylny, a łapy powinny być w stosunku do nich regulowane, nie każdy siew wymaga spulchnienia na 15cm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Oprócz  tego  z  pierwszego linku , mają  tylko  tylny  wałek i jest  tam  regulacja ,  np  tu przekładając  sworzeń.

220728117_6_644x461_nowy-agregat-uprawow

tu  na  korbę 

214411679_4_644x461_agregat-uprawowo-sie

214411679_5_644x461_agregat-uprawowo-sie

 

co jeszcze  ma  być?  bo nie  wiem o  co  chodzi

 

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj