Polecane posty

Gość   
Gość

z tym turem do zetora 7245 to raczej pierwszy link,, ja mam tego z trzeciego i do tego ciagnika go nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta...tml#fc2404058c  tan jest pierwszy ma poziomowanie i jest to duży plus a ten trzeci jest to orginalny zetora czyli trac lift terazniejszy to jest ta sama firma co robiła ładowacze unhz 500 i 750

 

http://olx.pl/oferta/claas-dominator-66-CID757-IDaKS1d.html#431a1af79c dziwna rura wysypu i trochę drogi 

dzieki za odpowiedz a wiesz ile ten co w linku ma udzwigu bo mi sie najlepiej podoba taki w sam raz do niego i technicznie i wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Trafia sie kilka razy do roku a ludzie łykają.

 

Jeżeli piszesz o ursusie to mam podobną opinię. Już go parę razy widziałem na tym portalu. Oglądałem już takie sprzęty budowy dróg i silniki mają zajechane przez pył i opał. Opony to zawsze można kupić nówki... Zadzwonię do sprzedającego dzisiaj i ciekawe czego się dowiem... Mam niedaleko do bielska to może podjadę :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszowy    2

http://olx.pl/oferta...tml#fc2404058c  tan jest pierwszy ma poziomowanie i jest to duży plus a ten trzeci jest to orginalny zetora czyli trac lift terazniejszy to jest ta sama firma co robiła ładowacze unhz 500 i 750

 

http://olx.pl/oferta/claas-dominator-66-CID757-IDaKS1d.html#431a1af79c dziwna rura wysypu i trochę drogi 

 

Jak sie zdecydujesz na ten pierwszsy to mozesz byc spokojny, dobrze wspolpracuje z zetorem. Wiadomo zawsze lepiej miec oryginał prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Mowiłem o pierścionku akurat, ale istotnie masz racje, wiele sprzętów tak działa. Opony mozna sprawdzić z którego są roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Jak sie naprawde chce kupic ciagnik, to argument ze jest za daleko jest najsmieszniejszym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

oferta ciekawa. tylko za daleko troche. ciagnik wyglada zdrowo bez picowania.

 

 Ciekawa oferta? Na dzień dobry 20 tyś na opony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie nówki sztuki jak ta c330 to nieraz beczka bez dna, olej jeden bo po co zmieniać w silniku osady wżery, opony może i nowe ale jak zaczną jeździć zaraz się rozlecą, ogólnie wolał bym egzemplarz do remontu, silnik zrobie i chodzi a skrzynia czy most i tak twarde wytrzymają, wujek się tak wrypał niby 1tyś mtg, a tłoki pochytane na piescionkach, nawet po wymianie oleju, panewki poobracało, wał się nie nadawał do niczego bo wżery były, także dał 20tyś a z miejsca dołożył pół ciągnika w remont, fakt teraz chodzi ale odbierz to. Jedna zasada sprzęt jak nie jeździ pierdzieli się bardziej niż by był eksploatowany z głową

 

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe ilu idiotów nabierze się na ten bak paliwa. Farba sama z siebie odpada pod dachem, naklejka na masce, zgubiona zakrętka na kierownicę i pewnie wiele innych niewidocznych na zdjęciach szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

 

Nie miałem takiego siewnika ale z opisu , zdjęć i opini o siewnikach Hasia super maszyna myślę że może lepsza od przereklamowanych amazonek i cena spoko. Jednak trzeba zobaczyć na żywo.

 

http://olx.pl/oferta/ford-7610-export-CID757-ID3CI6H.html

Ciągnik z opisu i zdjeć podoba mi się , lecz jest b.daleko może ktoś go oglądał albo ma blisko i coś może powiedzieć o ciągniku i sprzedającym?

Edytowano przez marian7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Moge obejrze go któregoś dnia w tygodniu. A ze sprzedawcą bywa róznie, trzeba przyznać, ze czasem da sie złowić u niego dobry ciągnik, ale są tez takie które nie nadają sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Ciekawa oferta? Na dzień dobry 20 tyś na opony...

Przy cenie ciagnika 44 tys to razem 64tys jak dla mnie okazja warta uwagi poza tym mozna kupic uzywki w dobrej cenie. Kupilem case 5140 na michelinach stan bieznika 30% po 5 latach oceniam zdarcie na 10% zostalo 20% ' ten jonek z tylu ma kapcie do jazdy przez kilka lat przod mozna wymienic na uzywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Na pierwszy ogień dwie szyby tylna + przednia lewa. W kabinie strasznie zniszczony, kolumna kierownicza nie pozostaje w wymaganej pozycji, w kabinie tragedia - nie ma w ogóle podbitki na suficie i ogólnie bardzo nieposzanowany. Ale silnik po głosie może się podobać. Ponoć opony ma od nowości i dlatego są w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

kosmetyka kabiny to szczegóły, szyby także, opony można kupić używki, najwazniejsze to skrzynia i silnik. Jakby miał włożyc w niego tylko 20 tyś zł, ba nawet 30 tyś to i tak jak za taki ciągnik to okazja, bo lepiej zrobić takie rzeczy samemu niz kupic taki ciągnik lekko podpicowany z gumami o 20% lepszymi za 70 tyś zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj