Polecane posty

cyprian1219    368

Ta będzie bez porównania lepsza, znajomy ma tamtą, a tą mam przy 3p ale specjalnie wad ani zalet nie ma... Nie wytłumia ale nie hałasuje, drzwi mają za to możliwość blokady jeśli chce. Decyzja należy do ciebie.

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podejrzewam, że musiał podnosić rozrzutnik, żeby zmieściź te koła. 2 osiowe mają opony 10/75 a jednoosiowe 11,5. Być może pod resory podłożył klocki i dał dłuższe cybanty. Zetorlublin sprawdzałeś czy nie będą pasować szerokie koła od belownic( sipma, metalfach) Tam szerokość opony to chyba 400. Duży tonaż wytrzyma i 10/75-15. W paszowozie mam mitasy 18 przekładkowe a sam wóz waży 3,6 t i do tego jego ładowność przekraczać może 2 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@Luke16 Rózwnież byłem u tego pana. Zgrabiarka miała być nie spawana. Oczywiście okazała sie spawana tzn wierzyczka,wózek tandem, ramiona zaspawane na stałe. Same graty miał nic w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

http://otomoto.pl/oferta/amazone-d-7-spezial-siewnik-2-70m-ID15HYiu.html#b138e71e20

 

byłem i oglądałem - siewnik tak naprawdę nadaje się na złom... Popatrzyłem ogólnie na maszyny tego gościa i widać że wyciągał je ze złomu w raichu... :/ Szkoda paliwa i czasu dobrze że nie daleko miałem ... Ale kupiłem też D7 w eleganckim stanie :)

 

nową Pronarkę ledwo kupiłeś to po co ci D-47 jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

masz rację, jak ja patrzyłem że tam D-47 widziałem??? nie wiem, wzrok już nie ten, człowiek się starzeje

sorki za zamieszanie, a koledze @koczas dzięki za sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co w tym siewniku nie tak, bo na pierwszy rzut oka jest ok. Zawsze lepszy taki niż konny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Też tak myślałem że jest ok :D Przez telefon super ekstra na żywo - ustawiony w krzakach, lakieru tak naprawdę zero bo sama rdza, polepiony jakimiś taśmami... opona do wymiany bo rozcięta... Formalnie za 2500zł bym go kupił rozebrał co do śrubki, pomalował i wtedy miałoby to ręce i nogi bo to co zastałem nie przypominało tego co zobaczyłem na zdjęciu a wstyd by mi było go przywieść na podwórko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

Kunowska kabina to chyba najlepsze co można znaleść ze starszych używek, otwierana na 2 strony i zabudowany tył

 

Thomas do 2 oś. spokonie mieści się 11.5, przynajmniej do starego typu 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Za 35 tysi do wyboru????

to z turkiem  :D

... oczywiscie z krokodylkiem i szufelka

Edytowano przez speeeder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Ja bym obstawiał na wiraxa, wiezyczka identyko jak UG a watpie zeby kverneland takie stosował 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Po mojemu to ulep z kilku pługów .... Rama jak Kverneland a wieżyczka z jakiegos ug. czy cos podobnego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

http://olx.pl/oferta/wozek-widlowy-rak-super-stan-okazja-CID5-IDbzI0P.html#28f0ed8fbe

co myślicie o tym wózeczku warto za te pieniądze? do załadunku i rozładunku samochodu z warzywami (kilka palet) + malutka przechowalnia max 80 skrzyń

jeździłby po stodole i placu wysypanym szlaką

 

druga sprawa to chciałbym kupić kombajn anna, może macie jakieś podpowiedzi na co zwracać uwagę przy oględzinach.. zależy mi na sprzęcie na lata na 3-4 ha ziemniaka rocznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Musisz patrzeć czy suchy ten widlak bo oprócz trochę hydrauliki to nie ma nic w nim skąplikowanego silnik c-330


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

maniana Jeździłem takim przez kilka lat.Prosta konstrukcja,silnik od trzydziechy.Na własne małe potrzeby jak najbardziej polecam.Jedyny minus to brak bocznego przesuwu wideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj