Polecane posty

pawel885    2279

Niemieckie maszyny to inna bajka, a nasze badziewia to wiadomo - znajomy prowadząc kombajn z Płocka spalił pas - w fabryce coś źle ustawili taka jakość była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

U nas w Deutz-ie, aż w szoku byłem jak zobaczyłem pasy. Prawie wszystkie oryginały, a kombajn niemal 30 lat i niecałe 2400 mth (wg licznika). Swoje kosztują ale i jakość nie ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jej to chyba brakuje 2 gwiazd? Takiej to kuhn chyba nie wypuściłby na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

też mi się wydaje że to jest typowa czwórka której ktoś poprostu dwie gwiazdy odjął. wygląda na węższa od polskiego pajączka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje ciągnika bez kabiny od 70-90 km powyżej 2000 r. Znalazłem takie oferty co o tym sądzicie? na co sie patrzeć przy zakupie bo jutro się wybieram obejrzeć. Czekam na szybka odp. Pozdro

 

http://olx.pl/oferta/new-holland-tl90-2003r-CID757-ID6Zllt.html#846397d116

http://olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroplus-85-ladowacz-CID757-IDaBkRn.html#aa0c11adeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Czy wiecie, gdzie można kupić w mazowieckim wapno węglanowo-magnezowe w ilościach mniejszych niż 26 ton? Potrzebowałbym dużo mniejszej ilości, około 5 ton ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej oferty luzem. A w workach nie chce kupować, bo wychodzi wielokrotnie drożej, a już na pewno nie chcę granulatu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

W jakie miejsce chcesz to wapno? Znajdź znajomego na reszte patelni i po problemie :) a wapno to z kielc przywiozą


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Witam prosiłbym o rade :) stoje przed wyborem kupna przyczepy i mam taki dylemat, otoz mam dwie przyczepy na oku i nie wiem ktora wybrac a do wyboru mam

D-45 wywrotke za 2800 do remontu kapitalnego a druga to D-46 sztywna stan bdb za 3700 tylko do przerobienia na wywrotke no i własnie nie wiem... o ile wiecej zboza by weszło na D-46 przy takich samych wysokosciach burt co w D-45?? tzn 50+30? :)

 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ta przyczepa którą mam na oku ma hamulce niesprawne brakuje węża przyłączeniowe, nie ma świateł kiper ponoć sprawny, tłok trochę zapocony ramy wyglądają na idealne brakuje sprężyna dyszla, nie ma papierów podłoga bez dziur ale pogieta na maksa, nie jest szczelna, nie ma koła zapasowego i tylnego zaczepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

uglibugli nie pytaj się o takie ogłoszenia bo jest tu jeden taki użytkownik który zacznie cię uświadamiać, śmiać się z ciebie i pytać się ciebie ile masz lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj