Polecane posty

kaj    103

Cena za tą d 47 ładna. Ja za swoją Thk zastanawiałem się czy nie sprzedać za 13-14 tys, ale trochę szkoda bo dobrze zrobiona i wszystko dokładnie przejrzane. Zostanie dla siebie.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tej przyczepy nie skręcisz na polu i na drodze też będzie pchała prosto do niej na pewno trzeba ciągnik z  przęsło 150 km bo ma duży rozstaw osi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

http://olx.pl/oferta/renault-95-14-CID757-IDaNUxr.html#8a05df7875
Wczoraj byłem ją oglądać i ogólnie wszystkie podzespoły działaj ale szczerze nie polecam tego ciągnika ponieważ:

- silnik już ma spore przedmuchy(14tyś mth) i dmucha dość mocno z odmy

- rewers ma strasznie duży luz(jak wrzucasz wsteczny to aż dźwignia uderza o tą poręcz, a jak do przodu to się uderza palcami o szybę)

- tylne opony od razu do wymiany( na większy rozmiar, ponieważ czułem jak by się kłóciły tylne koła z przednim napędem jak go włączyłem)

- pompa hydrauliczna w najbliższym czasie do wymiany(ciągnik pracował w turze) bo dość wolno podnosi oraz ciężko działa wspomaganie

- całe wnętrze jest do czyszczenia bo jest strasznie brudne, a na podsufitce rośnie jakiś grzyb oraz brakuje części boczku

- przedni most jest cały do zrobienia( wszędzie ogromne luzy) w szczególności kołyska przedniego mostu

- akumulator do wymiany

- cała elektryka do przejrzenia oraz spora część do zrobienia, bo jedyne co działa prawidłowo to odpalanie, ładowanie, wskaźnik temp.

- wszystkie filtry są do wymiany, ponieważ filtr powietrza jest taki brudny i porośnięty grzybem(lub pleśnią)  że nie można było go wciągnąć

- rozrusznik do regeneracji, bo się zawiesza i ciężko kręci

- znaczy wszędzie swoją obecność przez wszechobecne nieszczelności

- skrzynia podczas hamowania silnikiem dość głośno pracuje

- drążki kierownicze i łożyska siłowników do wymiany, bo nie idzie jej uprowadzić prosto

- jest jeszcze bardzo sporo drobnych usterek np: podpora wału od 4x4.

 

Handlarz nie jest skory do opuszczania ceny, mi udało się utargować 500zł po wyszczególnieniu co jest dokładnie do zrobienia bo wcześniej to nawet złotówki nie chciał opuścić. Jak już chodziłem i oglądałem inne sprzęty to powiedział do mnie,, że jak nie ja to ktoś inny kupi, bo przecież ciągnik jeść nie woła to może i rok stać aż znajdzie się jakiś frajer i kupi. A jak się nie sprzeda to się go podpicuje, podmaluje, umyje się, cofnie licznik poniżej 10tyś mth oraz błotniki się założy i wystawi się za 35tyś jako zadbany''

 


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ta renówka na bank jest po powodzi, stąd masz elektrykę w takim stanie i wszech obecnego grzyba na tapicerce i w filtrze powietrza,

Panowie potrzebuje pokrowiec na siedzenie do jelenia, jest tam siedzenie ala grammer, znaczy w takim stylu gdzie oparcie z siedziskiem jest połączone, trochę kiepskie rozwiązanie bo nie ma przewiewu jak w zetorze ale dobrze się siedzie, na greene są ale po 350zł trochę przesada z ceną, co byście zaproponowali, i moje pytanie jakby mi uszył tapicer taki pokrowiec ze skóry, jak by się siedziało na takim czy parowanie jest dobre, a może przeszyć z fotela od samochodu, ogólnie chodzi mi o coś co by się nie targało i w miarę szybko nie brudziło

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Case IH Magnum wersja na 25-lecie istnienia modelu Magnum za 520000 zł . Fajna sztuka nie ? http://otomoto.pl/oferta/case-ih-magnum340-ID6y5A6N.html

Edytowano przez Valtra123

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Tylko że tej przyczepy nie skręcisz na polu i na drodze też będzie pchała prosto do niej na pewno trzeba ciągnik z  przęsło 150 km bo ma duży rozstaw osi 

 

Jak bym nie mógł skręcić to po co mi taka przyczepa fakt że moja ma trochę bliżej osie i zaczepiam do 135 konnego ale i 90 konnym daje radę ale za 18 tysięcy nic lepszego i wygodniejszego  nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

@Mario5 nie wiem czy ręcznie wpisujesz kursywę czy zaznaczasz przycisk ale wiedz że <p></p> które wpisujesz to nie działa tak przynajmniej jest u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

Oferowali 22 tyś, ale powiedziałem żeby nawet nie przyjeżdżali bo za tyle to nie sprzedam, moja cena to 25 600 jeśli ktoś zechce to kupi a taniej nie sprzedam, lepiej niech stoi w domu, jeść nie chce, dach nad przysłowiową głową ma, także nie zerdzewieje :)

 

NO to masz duży dom albo mieszkasz w garażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

<p>nie wiem właśnie czemu mi te <p> wyskakuje wcześniej tego nie miałem</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawcio97    11

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-mf-255-kosiarka-CID757-IDaZP3p.html#055bedf225;promoted - pracował w urzędzie a bez rejestracji

http://olx.pl/oferta/zetor-12245-kosiarka-kuhn-CID757-IDaYDhj.html#c9570300d6 Okazja?

Dziwne są te ogłoszenia do tego wczoraj był MF255 + mała przyczepka z hds do transportu drewna u tego samego gościa  za 12tys chyba
Co o tym myślicie? Na pewno są to śmiesznie ceny, być może adekwatne do stanu pojazdu.

Edytowano przez Pawcio97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

do tego MFa to musiał być przywieziony jako złom aby pewnie mniejsze cło zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bardzo fajny kombajn, ciekawe techniczne rozwiązania, ciekawy jestem czy ona miały kabiny większe czy jak w rekordach czy bs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj