Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
URSUS16    278

Mam bizona od 1992r to wiem jakie ma zalety i wady. Na zasadzie jednego kupujesz drugiego sprzedajesz to może z 10 tys by się dołożyło, więc nie tragicznie. Razem z usługami skosi rocznie te 65ha. Jak był młody to kosił aż 150ha rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

Zgadzam się z kolegą wyżej . Ja miałem zachodni zagonowy i nigdy nie kupię pługa bez orginalnego kółka chyba że jest to bardzo popularny pług typu KV na okrągłej ramie wtedy można jeszcze przemyśleć zakup bo trafiają się kółka do nich ale do tanich nie należą a co tu dopiero mówić o obrotowym :/

Polak dorobi kółko ale kąt i materiał to już będzie inny świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

Dzieki Panowie!

Mam c360 aktualnie ale szukam czegos innego.

I mam dylemat bo chciałbym obrotówke ale podobno do takiego trzeba miec przodek,

a np zetor 7211 z przeodkiem czyli 7245 jest 10 tys spokojnie drozszy (przy Ursusach 912-914) roznica zdarza sie jeszcze wyzsza.

Wiec nie wiem czy jest sens dopłacac na 15ha. W sumie nie sprzedawałbym tej c360 ale hałas okragłej kabiny mnie juz wykancza a jak mam dorzucac do niej za blachy, błotniki i kabine jakies 4tys to wole dorzucic dowiekszego. Zawsze wiekszy luz w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brat rolnika były takie koparko ala ładowarki sprzęt twardy i w ogóle ale na usługi jak byś chciał kopać to trzeba mieć zdrowie do takiej maszyny, wiadomo wiek robio swoje, ale sprzęt twardy , tylko skąd 90km jak powino być góra 80km, pamiętam jak u nas wyrywał drzewa, to lina i do liny miał opone podczepioną a do niej za zaczep w tyle, robił odstęp i łup, inny by się przerwał na pół a białoruśka dawała rade :)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tylko pewnie bez papieru, a i para opon w najbliższym czasie może się przydać 

 

kto jeszcze kupuje bizony, szczególnie w takiej cenie, gdzie od 40tys. można myśleć nad Johnem czy Claasem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

http://olx.pl/oferta/jcb-fastar-3155-CID5-IDaOvqf.html http://olx.pl/oferta/urus-255-CID757-IDaONbp.html#418fe48b46 u tego gościa same okazje życia

Zadzwoniłem z ciekawości jak oni oszukują ludzi. Dzwonię(kilka dni temu o mf 255) niby ciągnik ze zdj i wgl, a zdjęcia z kwitnącym rzepakiem w tle czyli kwiecień/maj a nie lipiec. Gadka(w piątek wieczorem) że nie pracuje w weekendy i wgl że dopiero w poniedziałek ale rano bo póżniej ma licytacje, no to mówię że będę rano, a ten do mnie ze może go już nie być bo współpracuje z handlarzami i firmami zrobią mi przelew i już bdzie sprzedany. no i powiedział zę mam zadzwonić w poniedziałek rano i wtedy jak bdzie jeszcze aktualne to że będe mógłprzyjechać. Póżniej dzwonie jeszcze raz że skoro inne firmy czy autohandle moga zapłacić przelewem t oże ja mu zapłace i że w poniedziałek po niego przyjadę, a ten że ok i podesłał mi swoje dane, wzioł dane: adres imię nazwisko itp od komornika z bydgoszczy(bo ciągnik niby był w bydgoszczy) nip i regon jakiegoś innego komornika chyba z poznania o ile dobrze pamiętam a konto podał swoje i myślał że mu przelew zrobię. potem dzwonię do niego w poniedziałek że dziś przyjadę go zobaczyć a ten do mnie że już nieaktualne, a ogłoszenie w necie jest do dziś http://olx.pl/oferta/ciagnik-massey-CID757-IDaLGMW.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

tylko pewnie bez papieru, a i para opon w najbliższym czasie może się przydać 

 

kto jeszcze kupuje bizony, szczególnie w takiej cenie, gdzie od 40tys. można myśleć nad Johnem czy Claasem

 

za 40 tyś bizona supra to się nie opłaci ale rekorda to tak albo bs 110

albo NH 8060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Za 40 tyś nie kupi sie rekorda czy bsa w oryginalnym stanie z małym przebiegiem, a mi właśnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

co on  z choinki się urwał z tą ceną...... :D :D :D

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Rostlemash ma cenę dość atrakcyjną porównując do innych marek np .new holland.Jak jeszcze w miarę bezawaryjnie pracuje to może to nie być zły wybór.A embargo zostało nałożone na tą unię a Polska jak zwykle dostaje najmocniej po d*p!e,czesi też nie chcieli polskiej żywności a jakoś dużo rolników decyduje się na zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj