Polecane posty

lukbold    1054

http://olx.pl/oferta/deutz-fahr-dx-110-CID757-IDa4LhT.html#5a927df7a4

 

Zdecydowanie odradzam zakup tego ciągnika! Luzy wszędzie gdzie się da, olej cieknie że plamy pod spodem i do tego sprzedający to cham i prostak.

 

przecież to ma 35 lat więc czego się tu spodziewać? Każdy sprzedawany traktor po polerce maski jest w bdb stanie... co do sprzedającego... cóż bywa.. pewno jeszcze wciskał bajki że plamy z innego traktora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7
lukbold

 

to już nie chodzi o wiek a o to jak cokolwiek tam było robione... Malowane wszystko pędzlem na rdzę, typ mi wciska, że olej leje z wałka a pod fotelem pełno oleju... Na zimnym silniku dosłownie krople spadały, to strach pomyśleć co by na rozgrzanym było... Wszystkie 4 opony inne, na foto wygląda idealnie a na żywo ani 10% z tego... Do tego szczyt chamstwa jak mu powiedziałem że ten ciągnik nadaje się cały do remontu, to Pan Józef odpowiedział wypier**** hu** stąd  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Meprozet robi siewniki nie od dziś. Nie jest to mercedes wśród siewników, ale za tę cenę to całkiem przyzwoity sprzęt. Zależy, czego oczekujesz i jak użytkujesz, bo znam takich , co pottingera połamali po 3 sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

dzisiaj to i kverneland już robi szajs mam kolegę co wziął nowego w 2011 na prow rok posiał zobaczył jaka gazeta  i z powrotem kupił starego a ten będzie na olx w przyszłym roku i jakiś chętny go na pewno kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Firma trochę "krzak" ale cena dość ciekawa choć pewnie netto bo jak była brutto to była by mega okazja bo ludzie za d-55 potrafią zawołać koło 15 tys a tu dokładasz 10 i masz nówkę ale firma dosyć mało znana i ciekawe jak u nich z jakością.Do agrohandlu mam jakieś 20 km może kiedyś ich odwiedzę 

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Szukam sieczkarni do jd 965 wie ktoś gdzieś taką ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja piernicze co z tym robić jeszcze, ja się pozbyłem tego kiedy górale wykupywali nałogowo w latach 90 komplet z maszyną poszedł w przeliczeniu na dziś za około 5tyś także biznes życia był jeszcze, ale okres taki że nałogowo je skupowali i do tego snopowiązałki, wujek zestawem starem 11 z przyczepą robił po 2 kursy w tyg z takimi maszynami do tego zgrabiarki, kosiarki te konne i kopaczki konne a dziś tylko złom więcej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wiesz są rejony gdzie agroturystyka się rozwija i jakieś zagrody edukacyjne... dla nich to eksponat pierwsza klasa taka stara młockarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    441

Witam wiem, że to nie ten temat ale ostatnio tylko tu coś się dzieje. Potrzebuję kilku odpowiedzi, na temat prasy welger rp 200. 1 jak reguluje, się ilość podawanej siatki, na jedną belę, 2 w jakim położeniu dźwignia od odbezpieczenia noży, jest w pozycji otwartej, a w jakiej zamknięta. I na co zwrócić uwagę, przed pierwszą pracą tej prasy. Z góry dzięki za odpowiedź, i sory że nie w tym temacie co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj