Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stg    21

No niby cena niska, ale czy handlarz sprzedał by coś tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

ile warta d 47 z troche krzywą ramą dolną, bez papieru. Burty, podloga, w sumie to cała do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

D 47 cała do remontu to tak do 2500 ja bym więcej nie dał, bo nie ma po co. Żeby miała kwity to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@MrUrsusik1224. Miałem pare takich pługów , wiec wiem ile warte. Za 10 tyś jakbym go wstawił to jeszcze dzisiaj bym go sprzedał i to z pocałowaniem w reke od kupującego także nie pisz głupot. A ile tak mniej wiecej moze wazyc taka przyczepa? Zapomniałem dodać że dwa resory do wymiany i w sumie cztery opony. 2 tyś warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Jak aż tak żele to ja bym tyle nie dał. Waży niecałe dwie tony, a dokładnie nie pamiętam. Lepiej tego nie bierz bo ramy nie wyprostujesz, opony trzeba kupić, resory, instalacja, farby, burty blachy, hamulce, a i tak będzie bez papierów. Gdyby miała papiery to by było warto na same papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

przyczepa D-47 powinna ważyć 2040kg

dlaczego piszesz że nie wyprostuje ramy??? jeśli tylko ma trochę czasu i odpowiednie narzędzia to zrobi to bez żadnych przeszkód

z tego co piszesz kolego @Ursus16, to nie wiem czy jest sens w to się pchać, praktycznie wszystko do wymiany, do wszystkiego trzeba zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Chodzi o to że mam zamiar zrobić swoją d 35. Szkoda bylo by jej do obornika, bo to wiadomo raz na tysiąc ale sie zagnie burte itp. A tej nie bylo by szkoda a obornika wywozi sie na na pole za domem. Najlepiej jakby była z papierem, ale nic sie nie poradzi
Czyli warta chyba troche wiecej jak cena złomu czyli jakies 1600-1700 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

No tyle to jeszcze można dać. Czym wyprostujesz ramę? Burt Ci nie zegnie chyba że mocno przeładowyjesz, nie masz łańcuchów, albo masz burtu z papieru(blacha cienka i profil o gr 2 mm t osię na pewno powygina. Znajomy robił rozrzutnik(świadczył usługę) i gościu wybrał sobie burty z blachy o gr 0,8mm takie burty to od razu powypycha i za pare lat zacznie robić się dziurawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To bibuła mój kolega jak rozrzutnik robił to rame wymienił na ceówke hutniczą burty 3mm profil 40x50x3 a podłoga z 4mm


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@stg burty blacha 2mm profil 50x50x3mm, podloga 4mm. Chodzi o to ze wywalam obornik ładowarka bobcat 543. Ten obornik jest mokry i zbity tak że czasami przeważa tą ładowarke i nie raz sie w burte uderzy przypadkiem. Poza tym bedzie gnić blacha w zakamarkach od gnojówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

I taki rozrzutnik pochodzi. 3 na burty to jeszcze nie słyszałem. Ja planuję robić przyczepę i chyba dam 2 na burty i brofil 50x50x3 bo z 50x50x2 to nie ma corobić bo po kilku ładunkach się powyginają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To już wiesz burta cały czas w pionie ile byś nie naładował


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

To tak do 2000 daj za nią, ale więcej to bym nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jeżeli stan jest taki jak opisujesz to jest tam dobry przód z resorami i obrotnicą i to samo z tyłem, czyli minimum żeby była przyczepa a i jeszcze te resory i opony do dokupienia. tak jak koledzy piszą coś koło 2 tys


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

d47 waży ok 1.9t, plus ew. zapas

 

za same osie z kołami wołają po tysiaku, więc myślę że 2tys. to rozsądna cena


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj