Polecane posty

Januszek76    0

Witajcie ! Jestem zainteresowany kupnem ciągnika i mam ofertę Fendta  polisingowego i tylko 40 000 zł a normalnie kosztuje 130 000 zł  i bardzo mnie to dziwi. Jest on w Niemczech i gość chce  20 000 najpierw wpłacić na allegro bo przez allegro ta tranzakcja ma się odbyć a drugie 20000 mam wpłacić jak przywiozą ciągnik. Czy to nie jest oszustwo ??? Pomóżcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku pomyśl trochę , kto normalny sprzedaje za 1\3 ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanów się z jakiego to niby powodu ktoś nie chce pełnej wartości sprzętu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Kupię rury i kosz zasypowy do dmuchawy Pom-August lub kongskilde. Jeśli ktoś zainteresowany sprzedażą czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Wpłać te 20000, a potem nie zobaczysz ani sprzedawcy, ani ciągnika ani tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie , nie wszyscy ... oszust twierdzi że to prawda . :P:D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drobnostka , browar się należy kilku kolegom . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nigdy w życiu nie kupił bym ciągnika nie oglądając go uprzednio. Ba cokolwiek kupuje, to najpierw jadę zobaczyć a dopiero jak mi podpasuje to umowa i kupuje.

 

dziwie się w ogóle że są takie jelenie co są w stanie dać 20k zł za coś bardzo podejrzanego w dodatku czego na oczy nie widzieli.

 

PS. Jak jest więcej ludzi gotowych przekazać takie sumy oszustom to lepiej przekaźcie je mi :rolleyes:  lepiej je wykorzystam :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Człowieku przeciez w moim regionie jest pełno takich ogłoszeń po okazyjnej cenie. Kiedys nawet z ciekawości zadzwoniłem po DF jakiś nowszy z 2005 roku za 48tys zł te same fotki na niemieckiej stronie cena bliska tych 48 tys tylko że w Euro dzonie gość ze przyjezdza ciagnik za 5 dni ale juz ma 4 chetnych i jesli chce miec ciagnik to musze wpłacic 30tys a jak obejrze i mi sie nie spodoba to oddaja kase. Opieprzyłem gościa i sie rozłączyłem.

I wogółe jak można myśleć ze ktoś sprzedaje cos za 1/3 ceny ? w dobie internetu każdy wie ile co jest warte i nie ma okazji !!

Trzeba być walnietym ( bez urazy dla kogokolwiek) zeby wpłacać kase pożniej zostaje sie bez niczego a nie sorki zostaje sie z problemami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Izydor miałem te lampy w gumie. Świeciły całkiem nieźle i byłem z nich zadowolony, ale niestety z biegiem czasu guma popękała przy mocowaniach i lampy ledwo sie trzymały i musiałem wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj