Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matingus    107

tak z ciekawości się pytam bo jest tania i taką za rok może i kupie

Byłem w Orkowie mają tam te złomowisko z kombajnami ?

nie wiem czy złomowisko,rozbierają nie które kombajny na części.są i też nie złe sztuki,myślę że z 2ha tego placu jest.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

znaczy się Orchów

byłem tam dawno jak miałem jeszcze MF 487 stał taki model jak mój

ogólnie to jest tego trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druber    5

Witajcie,wie ktoś może o kosiarce rotacyjnej Famarol/Mesko 165 w małopolsce ? Poszukuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Pana Krzykalaka (Aron) z Orchowa odradzam. Tyle tam tego złomu stoi, wszystko z Francji....a drogie że nawet głupi sie domyśli że ten złom nie jest wart swojej ceny 

To chandlarz blisko mnie ma pełno ciagników i pras a czasami tez inne maszyny wszystko wypicowane i podrobone na sprzedarz powiem ci ze jak obserwuje olx all otomoto od dobrzych 4 miesiecy w poszukiwaniu ciagnika to nie ma obrotu ciagle wystawia to samo jak chcesz to moge ci dać to kontakt do gości który sprowadza dość dobre maszyny wiadomo trzeba sprawdzić jak coś to priv ( p.s ten mój chandlarz jest niedaleko łasku)

akurat niedawno znajomy kupił Case'ya od tego gościa, narazie zadowolony  ;) ten Twój 'c'handlarz niedaleko łasku sprowadzający dość dobre maszyny to niejaki Dariusz W?? Jak tak to gratuluje  :D

Edytowano przez bodzio1108

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Pana Krzykalaka (Aron) z Orchowa odradzam. Tyle tam tego złomu stoi, wszystko z Francji....a drogie że nawet głupi sie domyśli że ten złom nie jest wart swojej ceny 

akurat niedawno znajomy kupił Case'ya od tego gościa, narazie zadowolony  ;) ten Twój 'c'handlarz niedaleko łasku sprowadzający dość dobre maszyny to niejaki Dariusz W?? Jak tak to gratuluje  :D

 

NIe nie chodzi o tego Pana.

Ten mój chandlarz to blisko Radomska sie znajduje

A możesz powiedzieć skad ten Dariusz W bo nie kojarze może byc na priva

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@Rolnik2517 kupiłem od niego obciążniki do mf. Ogólnie to towar ma różny. W zeszłym tygodniu byłem oglądać zgrabiarke krone. Miała nie być spawana, a była i to poważnie. Przy mnie ładowali prase claas rolland 46 o ile dobrze pamietam. Była w ładnym stanie. Tej hestonce sie nie przygladałem. Facet ciezki w negocjacjach, ale sie dorobił już chyba bo chata odwalona, fury też nie byle jakie. Twierdzi, że handlarz jakiś bierze od niego maszyny wiec nie wystawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470

NIe nie chodzi o tego Pana.

Ten mój chandlarz to blisko Radomska sie znajduje

A możesz powiedzieć skad ten Dariusz W bo nie kojarze może byc na priva

 

Jeżeli mówicie o tym gościu z Bocianichy Dariuszu Wojciechowskim to ja kupiłem od niego 5 lat temu zetora i jestem bardzo zadowolony 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

troche juz przerobil  i to w 1 rok :o ihttp://olx.pl/oferta/zetor-major-80-CID757-IDaeWDH.html#4eaa8e3528 to przyklad ile mogą mieć używane maszyny przebiegu.

 

zanim cos napiszesz czlowieku to troche pomysl,to nie boli bo wstyd sobie robisz. ten zetor ma 311godzin wystaczy popatrzec na licznik ,nawet dzwonic nie trzeba.ba nawet mylec zabardzo nie trzeba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A Zetor  bije 100 w  godzinach, nie spotkałem się z takim czymś, według mnie 10 i koniec. Jak dla mnie to ma 3115,5 godziny. Według mnie między 5 jest kropka.

Niech ktoś napiszę kto mam Majorka jak on bije godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odwiedź okulistę ,albo przetrzyj sobie ekran B) .311.55 Mh takie cóś tam widać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Zetory pokazuja mth do dwoch miejsc po przecinku


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Zgadza się ten Major ma 311,55 mth... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj