Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Kiedyś w galerii było zdjęcie pługa UG ze śrubowymi odkładnicami. Jak poszukasz e galerii zagonowych to może znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

 

tanio tanio ale obok powershifta to nawet nie stało to jest inna skrzynia bezstopniowa jakos to w johnderach sie nazywa. 14 latek przebieg ukryty a rowów to on nie kosił napewno wiec skrzynia pewnie do remontu lada dzien a te skrzynie tanie w naprawach nie są . idealny moment na sprzedaż przed mega awarią. co innego z powershiftem sam bym sie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Jest to jedno z wielu ogłoszeń w których wyłudzają zaliczkę. Zobacz że nie ma numeru telefonu a tylko przez wiadomość jest kontakt. Będzie tak że wpłać 5000 zł a my przywieziemy Ci ciągnik na podwórko a będzie co... nic ani ciągnika ani zaliczki. 

Dalej chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Jest to jedno z wielu ogłoszeń w których wyłudzają zaliczkę. Zobacz że nie ma numeru telefonu a tylko przez wiadomość jest kontakt. Będzie tak że wpłać 5000 zł a my przywieziemy Ci ciągnik na podwórko a będzie co... nic ani ciągnika ani zaliczki. 

Dalej chętny?

 a tu jeszcze  lepsza okazja  :D  http://otomoto.pl/oferta/case-ih-cs94-ID6y6BuP.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=1452787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

W sumie fajna ta dmuchawa bo ma system do podrzucania ziarna ale jak dla mnie ta cena to stanowczo za dużo. Ja kiedyś miałem fuksa i wyhaczyłem ssąco tłoczącą 15 Kw za 4000 tysiące i jeszcze koleś na podwórko mi przywiózł jedyny problem to taki że ma nieoryginalne rury i nie była kompletna także przerobiłem ją na tłoczącą ale jak za tą cenę i wydajność to dla mnie za pół darmo tym bardziej że kiedyś przymierzałem się do dmuchawy ssąco-tłoczącej   bez rur silnik 11 kw za prawie 8000 tu jest też ładna http://olx.pl/oferta/dmuchawa-ssaco-tloczaca-pom-augustow-CID757-IDa899R.html#7ff95dd023;promoted

 

Ładna,ale sprzedana. Posiada ktoś taką dmuchawę, mam blisko i nie wiem czy zaryzykować... http://olx.pl/oferta/dmuchawa-do-zboza-odolanow-roczna-CID757-ID9d0yR.html#0811fd43dc    http://olx.pl/oferta/dmuchawa-ssaco-tloczaca-CID757-IDasXLr.html#4413e4b1c2

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

@marian7k ten sam ciągnik stał kiedy ja szukałem swojego czyli jakieś 4 lata temu za jakieś 40 coś tys jeśli dobrze pamiętam 

 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odmalowany złom - moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Też tak uważam, szukam c 360, jak jest świeżo malowana t osobie daruje nawet jak jest tanio, bo wiadomo co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ten ursus 1004 przed malowaniem nie wyglądał jeszcze aż tak tragicznie :)

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

szerokość 140-max 180 z przedpłużkami to tak jak byś ciągnął 5 skib ale zwróć uwagę że jest opadnięta wieża - czyli kostka do wymiany przy siłowniku i odkładnie ustawione na sztorc nii jak np kwerneland, beson itp czyli będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

 

To chandlarz blisko mnie ma pełno ciagników i pras a czasami tez inne maszyny wszystko wypicowane i podrobone na sprzedarz powiem ci ze jak obserwuje olx all otomoto od dobrzych 4 miesiecy w poszukiwaniu ciagnika to nie ma obrotu ciagle wystawia to samo jak chcesz to moge ci dać to kontakt do gości który sprowadza dość dobre maszyny wiadomo trzeba sprawdzić jak coś to priv ( p.s ten mój chandlarz jest niedaleko łasku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

tak z ciekawości się pytam bo jest tania i taką za rok może i kupie

Byłem w Orkowie mają tam te złomowisko z kombajnami ?

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj