Polecane posty

Manius2707    0

właśnie mój fendt ma natłuczone 11 tyś godzin i teraz pytanie czy to dużo na tego typu traktor? chodził głównie pod przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

A który rok? 11 tys malo nie jest ale jak jest dbane to powinien wytrzymać i 3 razy tyle. Sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena bardzo okazyjna. Sam kilka lat temu za prasę do poprawek z wąskim podbieraczem dałem 12 tyś. Tu ze zdjęć wygląda ok. Ciekawe jak pasy wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Choć by były w połowie zużyte to cena dobra bo prasa wygląda ładnie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Takie prasy "chodzą" w innych ogłoszeniach 5-7 tys. drożej. Sprzedający jest handlarzem i moim zdaniem bez powodu takiej ceny nie wystawił. Pasy raczej nieciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Albo słaby ruch i faktycznie coś jest nie tak i liczy że przed sezonem na szybko sprzeda


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

<p>Miałem go chęć jechać obejrzeć ale mam trochę za daleko, a ciągnik lekko odstrasza, pozalewany olejem, kosmetyka może się skończyć na grubszym remoncie.</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

ja mam Explorera 80 i pali tyle co nic, rozsiewacz lub opryskiwacz 1 litr na hektar, zapewne ten trochę więcej ale na pewno jest oszczędny. W starych Samach bardziej martwiłbym się o hydraulikę, mają one taki pseudo mechaniczny EHR  który po tylu latach jest zazwyczaj popsuty, często wałek napędu jest zerwany a sprytni handlarze kładą spaw i na chwile sprzedaży jest ok. Ciągnik godny polecenia ale musisz być gotowy na wyłożenie kilku tys na ewentualny  remont

Jeśli masz możliwość zapnij mu dużego głębosza i daj mu ognia wtedy zobaczysz co mu dolega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Laser prosty jak budowa cepa a oszczędny bardzo no i pociąg solidny. Pompa ori deutz kosztuje poniżej tysiaka.
Ja osobisci e mogę polecić bo jeździłem takim samym 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Osobiście też bardziej polecałbym firmę roltronic :) sam nie mam takiego urządzenia ale dwóch znajomych ma i nie słyszałem żeby mieli z nim jakieś problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj