Polecane posty

jahooo    9187

2 tys to trochę drogo. Ten sprzęt jest dość solidny, lance lepsze niż w tych nowych, ale bez przesady. Ja do swojego szukam porządnych lanc na 12m to ciężko coś znaleźć. Te nowe rzemieślnicze to plastelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Za taka kase kupisz nówkę,

Fakt zrobiona perfekcyjnie, jak ma rachunki lub faktury na te rzeczy które zrobił a obledziny potwierdzą stan warto wziąść pod uwagę. U mnie w okolicy marka BRANDYS ma dobra opinie, zazwyczaj są w dobrym stanie.

Zależy tez co bedziesz robił jak tylko na żniwa ciagana z pola na podwórko to spoko, jak w w dłuższe trasy nie koniecznie.

 

Tu masz fabrycznie nową

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-metal-fach-t710-2-8t-10t-12t-CID757-ID823YR.html#1f6cacc995;promoted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

To ja wole starego bbs'a bo większy i mocniejszy. Nowa dóbr przyczepa zaczyna sie od ponad 40 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Kolega ma, ogólnie jest bardzo zadowolony, duży ciężki ciągnik, który zna się na robocie, sporo wypala ale wydajnością nadrabia. Musisz mieć odpowiednie zaplecze wydajnych maszyn bez nich bak paliwa zbyt szybko sie osusza.   Sporo kosztuje początkowy serwis (oleje i filtry) ale jeśli zadbany egzemplarz to odwdzięczy się bez awaryjnością.

 

W imieniu kolegi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

ja się tam nie dziwię sam bym nie kupił zachodniego ciągnika, przy moim areale 22ha na częsci bym nie zarobił :D a tak do ursusów czy mtz które de fakto się u mnie nie psują (może poza 30tką której wiecznie coś dolega) częsci kupuje się za grosze, a wymienić idzie samemu za pomocą kilku narzędzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

http://olx.pl/oferta/john-deere-6900-stan-bardzo-dobry-CID757-ID8QuQx.html#88ceaaa411  jakieś opinie , spostrzeżenia? Coś ciekawego powiecie na jego temat?

 

Te zdjęcia z zimy trochę mnie odstraszają, może innych nie miał albo tak długo się z nim buja...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Może w zimę zdecydował o sprzedaży, wystawił z raz i nikt nie kupił. Wiosna przyszła roboty, ciągnik potrzebny więc odpuścił sprzedaż i teraz odświeżył ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ciężko wyczuć, reguły nie ma.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Mysle że to sprawa przepełnienia rynku, wiekszość osób szuka ciągnika do 100 km. Czesto jest tak jak potrzebują 140 km to biora dofinansowanie na nowy, bo tak naprawdę dokładając jeszcze 70 tys mają nowy. 140 KM moim zdaniem jest mniej chodliwe bo trzeba mieć areał i sprzet do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj