Polecane posty

lukbold    1054

Finn dajże przykład ogłoszenia fajnego grubera dla 70KM.... ze 2m max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

łapy z podcinaczem stawiaja mniejszy opór od łap bez ścinaczy, 

Jak  Ty  to  wyliczyłeś? to  zazwyczaj  takie same  łapy , tylko mają  dołożone  podcinacze  właśnie .Fascynujące że  ten  sam element, stawia mniejszy opór łącznie  z  dodatkowymi elementami  - niż sam .

Normalnie  Nobla  powinieneś dostać........


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

 Za taka cene to można już kupić Dominatora 85 dużo wiekszy i wydajniejszy 

 

znajdź 85 dobrą za taką cenę  a stawiam ucho wszystkie wyeksploatowane na każdą strone i paliwo żerne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ten Claas na pewno niewart tej ceny bo cały malowany a poza tym za drogi jak za Mercatora 60. 
Dominatora 85 w granicach 30tyś na pewno znajdziesz i wydajniejszy to podstawa.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A według mnie kultywator z wałkiem strunowym :rolleyes: .Tylko co to zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

nic to nie zmienia, stary grudziądzki kultywator na szerokim jeszcze zębie i pojedyńczym wałku... cena dla mnie raczej zaporowa ale cenić się każdy może, powodzenia :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Po szerokim sa tylko rowy na polu bo ten wałek tego nie wyrowna


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

olx.pl/oferta/siano-w-malych-kostkach-CID757-ID8VGo5.html#6f438fac93 Reklama dźwignią handlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po głębszym zastanowieniu - może to być  ciągnik rolniczy . :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Patrząc na tył to tak jakbym swojego fiata 780dt widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

 

Widział go ktoś może z bliska albo jest z okolicy?

http://olx.pl/oferta...html#fb774d1cb1

 

Niby daleko nie mam ale czasu strasznie brakuje na te kilka godzin biggrin.png

Widzieć nie widziałem ale tam sprowadzają ludzie na handel stoi po 2 - 3 na podwórku w następnej wsi izdebski-wąsy  jest szrot na części stoi z 50 ale ma też kilka na sprzedaż stały tam podobne ze 2  trochę większe, podwórek wcześniej też jd i new holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No właśnie tak kojarzę, że tam pod Zbuczynem kiedyś sporo maszynami handlowali. Trzeba będzie się przejechać to może akurat u kogoś coś ciekawego się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj