Polecane posty

FROG1979    11

Święte słowa, to tak jak by za Poloneza z 2000r ktoś chciał 20 czy 30 tys zł  ;)

Bardzo nisko oceniacie Polski sprzęt :) Prześlijcie jakieś propozycje zachodniego sprzętu za 50 tyś do którego dołoże kolejne 50tyś i będę zadowolony z nowego-starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

kolego jak ktoś by mi dał za darmo dużego ursusa to bym go sprzedał ale jak bym miał nim robić w polu i go szykować to go nie chcę !!!

też kiedyś chciałem kupić ursusa albo  zetora ale dziś jak pomyślę to mam dreszcze na te wspomnienia

jak  kupiłem renię 110.14 i kolega przyjechał zobaczył i pojeździł sobie i zobaczył co ona robi i ile pali to powiedział że musi sprzedać swojego 1614 a ma tylko 25 ha kupił renię 155.54 i mówi że to zakup życia za 50tyś. a ma 3 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21
Napisano (edytowany)

http://olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-grudziadzki-CID757-ID9PF6D.html Zszedł na 480 ale dołoży jeszcze 3 nowe ścinacze, no prawie nowe bo przeorał nimi kilka hektarów i mają jeszcze oryginalny lakier. Wart tej ceny? Na co zwrócić uwagę oprócz tego czy rama jest prosta, ile ma luzów i zużyciu elementów roboczych?

Na czwartym zdj. widać że kółko ma spory luz i mi się wydaje że górna rama(punkt górny zaczepu) jest trochę krzywy do dolnej ramy. Wydaje mi się, tak ma być, czy jest skrzywiony?

Edytowano przez stg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Aleś się na negocjował, 20 upustu :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Na butelkę będzie przy 500 zl nie będzie negocjował stówkami


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21
Napisano (edytowany)

michal1993 taki jesteś mądry to zadzwoń do niego i zobaczysz na ile tobie zejdzie. Powiedział że taniej nie sprzeda bo już kilka osób dzwoniło, a za mniej niż 480 to niech stoi dalej. Zszedł mało, ale dołoży 3 ściacze które i tak bym musiał kupić czyli nie będę musiał kupować i dzięki temu jestem 60zł do przodu.

simson2812 czasem nawet przy drobnych rzeczach idzie negocjować stówkami. Na początku wiosny kupiłem opryskiwacz za 250 a chciał 350, czyli dużo zszedł. Na tym pługu to dobrze by było za 400 albo chociaż na 450, bo też mu powiedziałem że 20zł to żadna negocjacja, a on na to że już kilka osób dzwoniło. Ale dobrze że jeszcze dołoży te ścinacze, bo to też 50/60zł.

Edytowano przez stg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Popatrz na ogłoszenia - 500 za UG w takim stanie 3 skiby to bardzo dobra cena. A ty chcesz negocjować. Kupujesz dla siebie, czy chcesz handlować ? W ogłoszeniach chodzą po 800-1000zł w gorszym stanie, za 700-800 są 2+1. A tu w sumie zapinasz i jedziesz. Tulejka do kółka to nie majątek. A jak cię nie stac na 500 zł, to nie kupuj i nie zawracaj gitary.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
Napisano (edytowany)

Za tą cenę to nie wiem z czego byś chciał jeszcze schodzić. Ja sprzedałem UG 3 ze ścinaczami, przedpłużkami i nową tulejką i ośką koła, bez kroju, ale starszego typu bo z dźwigniami w górze, za 400 stówki, a chętnych wielu nie było. Elementy robocze nie zużyte, prosty jak z fabryki.

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ja kupiłem za 1000 ale z kołkiem krojem i części orginalne od nowości oprócz lemieszy taniej by znalazł ale daleko jechać


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

jahooo, za 1000 to już dwa w dobrym stanie można kupić. Co cię to obchodzi na ile mnie stać? Zastanów się czy cię stać na jutrzejsze śniadanie i się nie udzielaj jak nic mądrego nie wnosisz-w twoim rozumieniu"nie zawracaj gitary". Chcę się negocjować bo jest 500 do negocjacji to się negocjuje, a nie tak jak ty 500 do banku po pożyczkę, jedziesz i stękasz. Wiem że w ogłoszeniach chodzą gorsze po 800/1000 ale te pługi tylko chodzą i są sprzedawane, a nie sprzedane, więc zastanów się co piszesz, bo tego za 1000 zł to nikt nie kupi jak jest w jeszcze gorszym stanie niż ten za 500.

Wiem że 480 za taki pług w takim stanie to dobra cena i dlatego go kupię.

lukasz222 ja bym go wziął nawet za te 500, ale jak jest do negocjacji to można się potargować, chociaż trochę. Na takim pługu za 500zł, 20zł i 3 nowe ścinacze to i tak nie jest źle utargowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
Napisano (edytowany)

chłopie za tą cenę to bierz, ja 2 skibowy sprzedałem za 500 zł 

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Strugasz wielkiego gospodarza a kupujesz starą UG i jeszcze się pytasz na co zwracać uwagę. Już Ci niejeden napisał, że to dobra cena i kupuj, no widać, że stan dobry. Drążysz temat niepotrzebnie, a koledzy chcili pomóc. Ciekawe co będzie jakbyś miał ciągnik kupić? Tekst z 500 zł i stękaniem w banku tylko potwierdza, że udajesz wiekszego niż jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jahooo, za 1000 to już dwa w dobrym stanie można kupić. Co cię to obchodzi na ile mnie stać? Zastanów się czy cię stać na jutrzejsze śniadanie i się nie udzielaj jak nic mądrego nie wnosisz-w twoim rozumieniu"nie zawracaj gitary". Chcę się negocjować bo jest 500 do negocjacji to się negocjuje, a nie tak jak ty 500 do banku po pożyczkę, jedziesz i stękasz. Wiem że w ogłoszeniach chodzą gorsze po 800/1000 ale te pługi tylko chodzą i są sprzedawane, a nie sprzedane, więc zastanów się co piszesz, bo tego za 1000 zł to nikt nie kupi jak jest w jeszcze gorszym stanie niż ten za 500.

Wiem że 480 za taki pług w takim stanie to dobra cena i dlatego go kupię.

lukasz222 ja bym go wziął nawet za te 500, ale jak jest do negocjacji to można się potargować, chociaż trochę. Na takim pługu za 500zł, 20zł i 3 nowe ścinacze to i tak nie jest źle utargowany.

Negocjować 20  zł? rzeczywiście  inwestycja spora, więc i  negocjować warto  :D  

Chcesz kupić  -to kupuj , a jak  nie  to  nie  zawracaj  gitary, jak już ktoś powiedział  :P

  • Like 1

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Wiem dlatego jutro po niego jadę, bo dziś nie było czasu bo są ważniejsze rzeczy niż pług, mamy remont silnika w Manie i jest trochę roboty, dlatego jadę jutro. Gadałem z gościem i wydaje się być w porządku, ma jeszcze pług podorywkowy 5 skibowy nowy typ za 500zł kultywator uniagrudziądz 2,1m z wałkiem za 1100zł i przewracarko-zgrabiarkę 4 gwiazdową(tą małą polską), nie pytałem się za ile bo reszty nie potrzebuję, bo nie mam łąk, a kultywator za wąski i za drogi jak na ta szerokość. Tu mam tani i w dobrym stanie, ale trochę za daleko http://olx.pl/oferta/kultywator-2-70-m-CID757-IDa1d15.html

Thomas2135 nie strugam wielkiego gospodarza bo mam 16 lat i nie kupowałem pługa dlatego pytam dla pewności co zobaczyć. Ciekawi cię co będzie jak będę musiał kupić ciągnik to już się nie martw. Tata kiedyś sporo handlował ciągnikami, więc pojadę z tatą i znajomym który ma wieloletnie doświadczenie w ciągnikach.

mariusz93 20 zł i ściancze(ok 60zł) to już jest 80zł, nie dużo, ale zawsze 80zł do przodu.

Dzięki wszystkim Tym którzy mi pomogli i doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5
Napisano (edytowany)

ja ostatnio sprzedałem taki plug za 600zł, a był w dość kiepskim stanie( lemiesze do wymiany, brak kroju, luzy gdzie tylko się dało, koło odpadało  oraz odkładnie trzeba by było wymienić w najbliższym czasie), a ludzie dzwonili jak bym za darmo chciał oddać. Wystawiłem go na sprzedaż rano, a po południu już był sprzedany, więc jeśli ten pług jest w dobrym stanie to cena jak najbardziej ok.

 

 

Sprzedam:

http://olx.pl/oferta/renault-103-54-CID757-IDa0FTb.html#cbd434607a

 

oraz

 

http://olx.pl/oferta/wal-korbowy-do-zubron-2048a-CID757-ID9Vq5P.html

Edytowano przez johenek

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

michal1993 taki jesteś mądry to zadzwoń do niego i zobaczysz na ile tobie zejdzie. Powiedział że taniej nie sprzeda bo już kilka osób dzwoniło, a za mniej niż 480 to niech stoi dalej. Zszedł mało, ale dołoży 3 ściacze które i tak bym musiał kupić czyli nie będę musiał kupować i dzięki temu jestem 60zł do przodu.

.

 

Ja dzwoniłem mi sprzeda za 479,  już starczy na 0,5 de Luxe i popite. :P . Znajomy co ma hurtownie materiałów budowlanych mówił że miał takiego klienta że na 2 rolkach waty szklanej koleś chciał zhandlować 1,4 zł bo mówił że w innym miejscu mają o 70 gr na rolce taniej. Dopiero jak ten mu zaoferował transport gratis  to się zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Standardowo w D-47 pęka tylny wózek. Rama wytrzymuje NORMALNE użytkowanie. Jak ktoś ładuje na nią po 6-7t i chce kiprować, zwłaszcza do tyłu, to niestety, ale nie wytrzyma. Na nominalną ładowność daje radę. W okolicy sporo jest tych wywrotek, o dość długiej historii, odkupowanych z SKR-ów i każdy trzyma.  Sam bym taką kupił z papierami. Na żniwa jak znalazł.

 

W którym miejscy pęka tylni wózek? Widziałem kilka D-47 i rama zawsze była pęknięta między siłownikiem wywrotu a tylnym wózkiem ale sam wózek wyglądał na cały.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

szaman1 jakoś wątpię że sprzeda ci za 479, pisać bajki to każdy może. Po pług pojadę jutro, a ten kultywator w dobrej cenie? Bo mi się wydaje że tak bo ma łącznik i wałek. Wie ktoś ile cynków oryginalnie miał kultywator uniagrudziądz 2,7 metra?http://olx.pl/oferta/kultywator-2-7-2-8-m-CID757-IDa1Wmw.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=1122260803

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

800 zł za kultywator z wałkiem to dobra cena ale wszystko okaże się na miejscu jak pojedziesz obejrzeć a pług za 500 to też dobra pieniądze i w sumie niema się nad czym zastanawiać


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

http://olx.pl/oferta/case-5150-z-1996r-CID757-ID8IyY1.html#037efb86e1

pierwszy lepszy

opony i pewnie jeszcze znajdziesz kilka dupereli do napraway

 

czyli wydaje 50 tyś na zakup... i szukam mechanika...

1.opony + 12tyś,

2.błędy EHR/elektryk +1tyś lub 3tys z wymianą centralki,

3.połówki + 12tyś(nowe tarcze, olej, filtry, uszczelniacze, cewki)

4. regeneracja pompy tłoczkowej 5tyś,

5. silnik po 10-20tyś mth realnego przebiegu... hmmm albo jeździć, dolewki oleju, remont pompy, wtryski itd lub remont kapitalny + 10-15tyś

6. sprzęgło(podobno wytrzymałe, ale jednak) 5tyś

Duperele:

1. padnięty orbitrol +1tyś

2. uszczelnienie przedniego mostu i zwolnic +1tyś

3. kabina/elektryk(nawiewy, radio, światła, klima)+1tyś bo padnięty wentylator, serwis

4. obciążniki, dziwnie brak, bardzo częsty brak, handlarz na osobnej aukcji ma do sprzedania zdjęte z "twojego"ciągnika za kwotę 4tyś

Razem faktycznie wychodzi ok 100tyś i mam ciągnik sprawny.

-ciągnik ma 20 lat, a taki już mam i chciałem zmienić na młodszy,

-mam nadziej, że remont jest ok i będzie długo chodził jak nowy,

-kolejna awaria doprowadzi mnie do szału i pomyślę nad sprzedażą

-cena za jaka będę mógł sprzedać w miarę sprawny to 50tyś

Od razu powiem, że autko mam zagraniczne i złego słowa nie powiem:)

Chodzi o to żeby nas było stać na zakup używanego traktora max 5 letniego w dobrym stanie, za rozsądne pieniążki bo te wszystkie na olx i allegro są mocno kręcone. i ceny też mocno zawyżone. Porównanie masz przy swojej reni, ile kosztowała i jak chodzi. To są realne ceny, a nie napychanie kieszeni handlarzowi, który wiedzą na temat sprzedawanego sprzetu często nie grzeszy... :) Koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj