Polecane posty

pawel885    2279

@jan, zacznijmy od tego , która przyczepa D47 ma zdrową i nie popękaną ramę.... no chyba,że u rolnika który trzymał ją w stodole i wyciągał w sianokosy i na żniwa... ;)

mam 3 D47 więc wiem z jakiego są materiału ;) a jak się dobrze pospawa  to jeszcze trochę pochodzi  i to nie tylko na pusto ;)

D47 ma ładowność nawet 12T ale wywrot max 5T - dziesiątki razy praktykowane z mokrym żwirem albo wapnem defekacyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Standardowo w D-47 pęka tylny wózek. Rama wytrzymuje NORMALNE użytkowanie. Jak ktoś ładuje na nią po 6-7t i chce kiprować, zwłaszcza do tyłu, to niestety, ale nie wytrzyma. Na nominalną ładowność daje radę. W okolicy sporo jest tych wywrotek, o dość długiej historii, odkupowanych z SKR-ów i każdy trzyma.  Sam bym taką kupił z papierami. Na żniwa jak znalazł.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

to jest rozsądna cena za przyczepę http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-4-5-tony-nadstawki-wywrotka-po-remoncie-CID757-ID9ZqLn.html#a68ee447c3

 

zimy nie było to sprzedaje  :lol:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-renault-110-54-CID757-ID9ZnnT.html#e7afcb0b81

 

trzeba przyznać że na zdjęciach ładna i cena dobra


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

zgadzam się z @grzesiek88, byłem u niego oglądać 1204, ciągniki ma w takim stanie w jakim przyjechały ze Skandynawii i nawet nie umyte dokładnie ;)  sprzęty w miarę ogarnięte ale do drobnych poprawek jak ktoś lubi sobie pomechanikować, ale ogólnie w takim stanie , że można podpinać i jechac w pole...  jak szukasz ciągnika to warto zajechać, ale ostrzegam nie bedą w idealnym stanie ;)

 

ja kupilem od niego kilka lat temu ursusa C-385 i jestem z niego bardzo zadowolony. Zewnętrznie był w polakanym stanie ale wystarczyło trochę farby i jestem bardzo zadowolony. Ciągniki ma nie picowane więc widzi się co się kupuje ,a co do ceny to jak przyjdziesz z pieniądzem to można z nim sie dogadać


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Koledzy nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Zamierzam kupić jakiś większy ciągnik i przez przypadek trafiłem na forda 7710 w niezłych pieniądzach. Chciałbym zapytać Was o jakieś opinie na temat tego sprzętu, mianowicie spalanie dostępność części i ich cena oraz awaryjność tego modelu. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc osób które miały lub mają styczność z taką maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

http://allegro.pl/kabiny-kabina-c-360-c360-tworzywo-nowy-wzor-raty-i5277562281.html

Polecacie tą kabine ?

Co z miejscem na przykładowe radio  jak bym chciał zamontować bo nie widze zednego miejsca :o:)


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Co sądzimy? Moim zdaniem wydawanie prawie 100tys na ciężkiego ursusa to strata czasu pieniędzy i nerwów. Lepiej choćby kupić za 40 czy 50 tys zachodni nawet dać drugie tyle na remont i mieć komfortowy, solidny i przede wszystkim dobry ciągnik np z 3 półbiegami bez sprzęgła niż jakiś szajs z lat 70 nowym opakowaniu za kosmiczną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Witam potrzebuje komputera do hardi comander  Muller spry control s     jak by ktoś wiedział o czymś takim to prosze o kontakt na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj