Polecane posty

izydor6280    1154

bardziej obciążenie, niektóre amazonki miały takie antyzapychajki z grabkami

 

szybko schodzi z ceny http://olx.pl/oferta/renault-103-12-jak-ursus-zetor-95-hp-CID757-ID99Wfh.html#8417155bac

nie powiem kusząca oferta, pewnie trochę by jeszcze urwał, nawet na części można by go puścić jeśli coś by nie wypaliło, szkoda tylko że cienko z $$ na takkie infestycje  :unsure:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piecki, więc kolega UrsusC385, ale on miał chyba inną kabinę. Fajna cena za renówkę. Te ciągniki są często w przystepnych pieniądzach. Przydałby mi się taki zamiast 60-ki. Dobry do kosiarki, ładowacza. U mnie by się sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndyB    12

bardziej obciążenie, niektóre amazonki miały takie antyzapychajki z grabkami

 

szybko schodzi z ceny http://olx.pl/oferta/renault-103-12-jak-ursus-zetor-95-hp-CID757-ID99Wfh.html#8417155bac

nie powiem kusząca oferta, pewnie trochę by jeszcze urwał, nawet na części można by go puścić jeśli coś by nie wypaliło, szkoda tylko że cienko z $$ na takkie infestycje  :unsure:

 

Ciekawe co z nią nie tak skoro tak szybko schodzi z ceny a chętnych do kupna brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Trzeba jechać i zobaczyć, może biegi/rewers wyskakuje, może wali z odmy jak parowóz.... Jednym słowem żadna okazja na pewno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wybrać się i zobaczyć tą renówke może jutro znajdę chwilę jak będę po części jechał to dam znać co i jak.

No za 60-tkę to byłaby aż nad to. Chociaż ja wolałbym mniejszą tak. 85.12 lub 75.12 taka bardziej by mi pasowała.

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie spojrzałem ma moc. Pisząc, że za 60 kę dużo się nie pomyliłem, bo przydałby się mocniejszy, no może ok75 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

panowie za samą kabinę wołają od 5tys.

rozglądam się za drzwiami na prawą stronę i od 700zł

 

@blondynek daj znać, bo bardzo mnie ciekawi co jest nie halo


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Ile mógł bym za to dostać?? nie mogę znaleźć podobnych na allegro

post-43395-0-13382800-1430307482_thumb.png

Edytowano przez mat22889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

hymmm.... ale te 20 lat Zetora w Polsce to do kiedy??  bo z tego co mi wiadomo to chyba będzie nie długo 50 lat lub więcej... ;) Przecież Zetor praktycznie od początku swojego istnienia mieszał palcem w Polskim rynku ciągników.... a to jakiś sładaczek, a to jakaś licencja... ;)

 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4141    2

Rok tego Forda to może być od '81 do '85 :)

A tego New Hollanda  to chyba się nie opłaca tak mi się zdaje.

Edytowano przez dawid4141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj