Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romek6340    221

Simson, te nzetor stał na więckowie w remoncie widziałem skrzynie koła zębate były wygolone z zębów, ten handlarz z ogłoszenia wstawia ostrą lipę radzę uważać

 

Skąd kolega jest dokładniej? Więcków to prawie po sąsiedzku mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Nie powiem że nie bo okazy sie trafiają i po mało mtg ale raczej są za drogie dla handlarza i kupi gorszy podszykuje i więcej zarobi. To na twoje oko ile on ma mtg? Nie kupuję ciągnika tylko przeglądam oferty.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Skąd kolega jest dokładniej? Więcków to prawie po sąsiedzku mam :D

Życzyn tak dokładniej byłem u Sa..... ze znajomym i ten Zetor stał no nie powiem bo wyglada dosyć obiecująco nawet z bliska ale ta maskara w skrzyni to nie wiem jakim cudem sie wydarzyła ;)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

Szukam opon letnich w rozmiarze Audi A4 B4 w rozmiarze 195/60R15. Szukam całego kompletu opon w cenie nieprzekraczającej 900-1000 zł. Na Allegro jest tego strasznie dużo. Czy Dębica to dobre rozwiazanie na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

No ten zetor ładnie sie prezentował


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Simson, te nzetor stał na więckowie w remoncie widziałem skrzynie koła zębate były wygolone z zębów, ten handlarz z ogłoszenia wstawia ostrą lipę radzę uważać

Ja swojego 7245 nabyłem od tego handlarza z Korytnicy i jestem zadowolony, jak go kupowałem miał teoretycznie 1480mh, nie widać by cokolwiek było przy nim grzebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Szukam opon letnich w rozmiarze Audi A4 B4 w rozmiarze 195/60R15. Szukam całego kompletu opon w cenie nieprzekraczającej 900-1000 zł. Na Allegro jest tego strasznie dużo. Czy Dębica to dobre rozwiazanie na lato?

 

Ten rozmiar o który pytasz, jest jednym z popularniejszych. Nie powinno więc być problemu z wyborem odpowiedniego ogumienia. W tej cenie spokojnie uda Ci się nawet kupić opony klasy premum. Celowałbym na Twoim miejscu w Micheliny, Continentale, Dunlopy lub Goodyear, Vredestein, Uniroyal. One od lat są wysoko w rankingach pod względem cena/jakość.

 

Tutaj masz np Vredestein Sportrac 5 klasy premum w cenie cenie około 225 zł/sztukę: https://www.motointegrator.pl/produkty/1180008-vredestein-sportrac-5-19560r15-88h

 

Indeks prekości do 210 km/h - ale gdzie w PL szybciej pojedziesz :) ?


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

panowie handlarz też nie wie co siedzi w środku dla niego ważny jest zarobek a jak przekręt wyjdzie przy okazji 

ja też nieraz sprzedaje na olx i na allegro bo mam kuzyna i kolegę na zachodzie przywożą agregaty ; siewniki ,rozsiewacze,kombajny ,rozrzutniki itp i bawi mnie jak przyjedzie cała rodzina albo ze 3 specjalistów a ogólnie nie mają pojęcia 

ja chcę zarobić 10 -15 % ale sprzęt jest sprawdzony  czasami malowany w końcu maszyny mają10-20 lat a ludzie by chcieli tanio a wygląd jak nowy

bo mówią -co sąsiad powie .pozdrawiam wszystkich kupujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ktoś kiedyś z forum kupił zetora od niego z małym przebiegiem i był zadowolony


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zdaje się to system z koparko ładowarki w wersji plastelina.... na moje oko jedna przeszkoda i te poziomowanie łącznie z siłownikami pójdzie na złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na tyle co 330 może podnieść to w zupełności wystarczy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Szukam opon letnich w rozmiarze Audi A4 B4 w rozmiarze 195/60R15. Szukam całego kompletu opon w cenie nieprzekraczającej 900-1000 zł. Na Allegro jest tego strasznie dużo. Czy Dębica to dobre rozwiazanie na lato?

http://allegro.pl/195-60r15-88h-goodyear-efficientgrip-nowe-komplet-i5276122159.html U mnie w domu mamy trzy komplety tych opon w różnych rozmiarach i są ciche i oszczędne tak jak podane w testach i na naklejce. Ja te polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaczko    0
Landfarmer    3581

Ja swojego 7245 nabyłem od tego handlarza z Korytnicy i jestem zadowolony, jak go kupowałem miał teoretycznie 1480mh, nie widać by cokolwiek było przy nim grzebane.

wujek ma 7045 z ładowaczem od niego i ladnie się sprawuje ale wiem z pewnego źródła że on wstawia lipę nie w każdym przypadku bo przecież nie każdy tego wymaga więc pewnie dlatego dobrze trafiłeś kolego ;)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

http://olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-1-65-m-CID757-ID61OXd.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=1104019301

Na pewno ją sprzeda, za 3100 to można iść do agromy po nową, nie będę musiał po nią do niego jechać, tylko się przejadę 3 km do agromy i  będę miał kosiarkę na gwarancji. Jak on chce 3100 to ja taniej kupię nową i jeszcze na grilla z kolegami w weekend wystarczy.

Nie rozumiem takich co chcą za używane kilkuletnie sprzęt więcej niż za nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ciekawe ile go kosztowała 4tyś?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wycenił tyle ile dał, stwierdził że tak mało używał że sprzeda za ile kupił. Dobrze że nie napisał że oryginalne nożyki jeszcze nie odwracane. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

kurna a ja i tak wolał starą Felle kupić za 5tys po przeczytaniu kilku postów na temat tych rzemiosł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj