Polecane posty

kojot629    257

Ta, ta, specjalnie przyczepe podczepil i do lasu z nia pojechal zeby zdjecie na OLX wstawic... Mnie tam nie razi zbita szyba czy brak dwoch lamp. Jedzie sie i sie sprawdza co trzeba. A co to jest 40km w jedna strone. Ciekawe po co np. cala skrzynie,przedni tylny most rozbierac jak nic sie dzieje. Ojciec kupil 6945 i wygladal nieporownywalnie gorzej od tego. Tez byl sprowadzony "wrak" a kazda "picu,picu" 60tka sie z nim nie rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Bardzo możliwe że jechali do lasu zrobić zdj. Widzisz sam po swoim przykładzie, widzisz że jedzie z osą to już musi być w miarę db bo wrak by nie dał rady. Widać że nie masz zbyt dużego pojęcia o handlu i sposobach na wciśnięcie kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

@stg No, bo to tylko te co na placyku stoja, nic nie robia i blyszcza to sa warte uwagi. Juz u takiego handlarza bylem i to o jeden raz za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Dlatego ja nie szukam sprzętu od handlarzy. Tylko od rolników. A te co stoją na placu i błyszczą nie tylko widokiem ale i ceną. Na pewno nie jest to żadna okazja bo był kilka dni temu wystawiony za 24 tys i go nikt nie kupił to zjechał trochę z ceny na 22,5 tyś. Czyli ile on za niego dał? Nie więcej niż kilkanaście tyś bo policz jeszcze koszt transportu z Wielkiej Brytanii i to co on na nim chce zarobić. Okazję to idą w max 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

 

Nie posiada układu pneumatycznego, widziałem go w zimie, nie ma tylnej szyby a handlarz postawił go tak że do środka woda z dachu stodoły się lała. Wyglądał tragicznie. W kabinie pełno lodu i fotela nie było. Technicznie się nie zagłębiałem bo sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Dlatego ja nie szukam sprzętu od handlarzy. Tylko od rolników. A te co stoją na placu i błyszczą nie tylko widokiem ale i ceną. Na pewno nie jest to żadna okazja bo był kilka dni temu wystawiony za 24 tys i go nikt nie kupił to zjechał trochę z ceny na 22,5 tyś. Czyli ile on za niego dał? Nie więcej niż kilkanaście tyś bo policz jeszcze koszt transportu z Wielkiej Brytanii i to co on na nim chce zarobić. Okazję to idą w max 1 dzień

 

Nie napisalem ze to jest okazja, tylko ze pojechalbym go zobaczyc. Nie napisem tez ze musi byc dobry, tylko sprawny. A tak wogole to co za handlarz co buli na nowe opony do takiego wraka, zamiast wydac pare groszy na farbe, lampki i naklejki.  Za naszego 6945 ojciec dal 13,5tys i technicznie byl dobry ciagnik tylko wyglad bardzo zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Warto warto jeżeli posiadasz mało pola.. Bo jeżeli troche więcej i chcesz dokładnie wysiać nawóz to polecam dwu talerzowy


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzk4    68

http://tarnowiak.pl/ogloszenie/759292/fendt-mam-do-sprzedania-traktor-sprowadzony-z-niemiec-moc-65km-sprawny-silnik-pracuje/

 

Okazja, niemiec płakał jak sprzedawał


.......... Widać że nie masz zbyt dużego pojęcia o handlu i sposobach na wciśnięcie kitu.

Ja byłem u handlarza(jak sie potem okazało) po 360, wymalowana i że niby po remoncie.

Akcja wyglądała tak, na placu stoi ta ładna, a pod drzewem taka zmordowana, my oglądamy, wychodzi matka i płacze do syna żeby nie sprzedawał tego dobrego, bo szkoda tylko żeby tego złoma sprzedał, robi taką otoczkę jaki to syn zaradny  i robotny, ale nie ma pracy i musi traktor sprzedać, bo potrzebuje pieniędzy:)

Nie kupili my, bo nie było co, a potem u innego gościa my się zgadali i sie pytał czy matka tam była i płakała, bo ona przy każdym kliencie tak płacze i goście myślą że faktycznie okazja i kupuja :)

Rodzinny interes
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

http://olx.pl/oferta/ladowarka-matbro-lamana-w-polowie-CID5-ID97X77.html#0ad564a9d7

 

co powiecie na temat tej ładowarki , ma ktoś :huh: (udzwig , awarie , sprawność

 

 

Dlatego ja nie szukam sprzętu od handlarzy. Tylko od rolników. A te co stoją na placu i błyszczą nie tylko widokiem ale i ceną. Na pewno nie jest to żadna okazja bo był kilka dni temu wystawiony za 24 tys i go nikt nie kupił to zjechał trochę z ceny na 22,5 tyś. Czyli ile on za niego dał? Nie więcej niż kilkanaście tyś bo policz jeszcze koszt transportu z Wielkiej Brytanii i to co on na nim chce zarobić. Okazję to idą w max 1 dzień

 

Nie napisalem ze to jest okazja, tylko ze pojechalbym go zobaczyc. Nie napisem tez ze musi byc dobry, tylko sprawny. A tak wogole to co za handlarz co buli na nowe opony do takiego wraka, zamiast wydac pare groszy na farbe, lampki i naklejki.  Za naszego 6945 ojciec dal 13,5tys i technicznie byl dobry ciagnik tylko wyglad bardzo zly.

 

A może to okazja ;) miał pracować w lesie (nowe opony) ale coś nie wyszło i musi sprzedać cena w dół bo się śpieszy

Albo i nie specjalnie ma dwie ceny że niby się śpieszy i opuścił (nowe opony bo starych nie było wcale)

 

Bądź co bądź to jest 7045 nie 7245 to i cena wcale nie taka niska (za 26000 znalażlem 7045)

 

PS. 7045 nie przerobisz na 7745 tak szybko silniki inne dokładniej blok i wał reszta to samo, no i 7045 ma inną kabinę mocowanie , pedał i sterownie sprzęgła , brak siłowników wspomagających podnośnik , inną pompę paliwa

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

@sebe1033 Moze okazja, moze nie. Ja tylko napisalem ze pojechalbym go sprawdzic, bo jesli techniecznie jest dobry to warto by bylo wziac. Wiem ze to 7045.

Nie jestem specjalista od handlu i wciskania kitu i wcale nie chce za takiego uchodzic. A to ze napisal, ze cena nie podlega negocjacji, to pewnie dlatego ze cwaniaczki do niego wydzwaniali, ze dadza tyle co 7011 kosztuje, albo i mniej.

Edytowano przez kojot629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj