Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kojot629    257

Ale przeswit juz naprawde mizerny w tej 30stce

Edytowano przez kojot629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

25.03 -Zwiastowanie Pańskie (poczęcie Jezusa Chrystusa)

u nas w wiosce to może może ze czterech wyjechało wtedy z nawozami (w tym ojciec)

w dalszej okolicy to też nie za wielu wyjechało w pole , przeważnie więksi

ale nawet jak się nie wyjedzie w pole to tez pozostaje ogrom pracy w gospodarstwie

a do tego inni gospodarze przychylniej patrzą na takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Z  wymiarów  wynika że  to  ma ponad  16  m3 objętości ,  więc  teoretycznie   zmieści się około 13   ton pszenicy ,  a  czy to  wytrzyma  to już inna  sprawa .......

 

No właśnie o to dokładnie mi chodzi, ciekawe jak taki układ jezdny się zachowuje przy prawie 9t. Bo 13t to nie ma co mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

@rolnik 2517  tan mtz to w jakiej kabinie bo jak w dużej to bierz , gorzej w małej ja w swoim podniosłem kabinę a podlogę opuściłem.

 

w mtz jedyna wada to wspomaganie łapie luzy i w miejscu ciężko chodzi (ale lżej jak w 330 ) a tak brak wad :P skrzynia posiada dużo przełożeń i wbrew pozorom dość proste przełączanie , blokada na tarczach sama się wył po skręceniu kołami (można i na stałe)

No tylko ta mała kabina bo w tych z dużą to przestronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

sebe1033 Jest to MTZ 80 czyli bez napędu

kabina jest mała

niekupuje go bo jest za brzydki i zdekompletowany

 

 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek323    1

@rolnik 2517  tan mtz to w jakiej kabinie bo jak w dużej to bierz , gorzej w małej ja w swoim podniosłem kabinę a podlogę opuściłem.

 

w mtz jedyna wada to wspomaganie łapie luzy i w miejscu ciężko chodzi (ale lżej jak w 330 ) a tak brak wad :P skrzynia posiada dużo przełożeń i wbrew pozorom dość proste przełączanie , blokada na tarczach sama się wył po skręceniu kołami (można i na stałe)

No tylko ta mała kabina bo w tych z dużą to przestronnie

 

Zgadzam się z powyższym!

Przerabiałem te tematy i jest dokładnie tak jak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

może i stare ale sprzet za to bardzo fajnie się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Też na tą przyczepę patrzyłem. Stan tragiczny, bez burt, podłogi i papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj