Polecane posty

FINN    1478

http://olx.pl/oferta/ursus-1224-CID757-ID86puZ.html#15ee7ac07d

 

wczoraj oglądałem , mechanicznie bez zastrzeżeń... trochę tapicerkę poprawić w kabinie i instalację  poprawić....  i można śmigać..   jedynie co mi nie daje spokoju to te opony... czy zdadzą egzamin w polu, bo to chyba nie sa typowe nisko profilówki..... :) z ceny już zszedł... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

mi się trafia za 8 tyś ursus c 385 tylko nie wiem  co robić 

w białorusi bym miał trochę do poprawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

 

kojot 629 Nie wiem w jakim jest stanie nie oglądałęm go boje się kositów napraw silnika za takie pieniądze bez dokumentów musi coś być na rzeczy

tego jumza trzeba odpalić bo niema akumolatora

a kabine w miare bym doprowadził

w miare ładne opony

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

FINN - najważniejsze, żeby się zgrywały. Było jeszcze sprawdzić rozmiar. Będą pewnie twarde i strach, żeby ich nie uszkodzić, bo do felgi blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

przednie mają dziwny rozmiar... bo 26,5, a tył 38 z tylnymi w przyszłości nie było by problemy bo wstawiłby jakieś 520  ;) to nie byłby główny ciągnik do roboty w polu tylko w sezonie do prasy i ewentualnie do pomocy w polu dla 1224 turbo ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

a MTZ 80 za 7 tyś z dokumentami brak dziwi i tylnej szyby  s

stan dobry opony wmiare z 70%

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Ciężki orzech do zgryzienia. Fakt po kilku godzinach pracy w rusku można wypluć żołądek hehe A dużo ha będziesz nim obrabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Ja swoim jumzem woże kukurydze, chodzi z 8t rozrzutnikiem i przy paszowozie. Wygoda jest względna. Biegi jak ktos wprawy nabierze to nie ma problemu, z zamknietymi oczami mozana zmieniac. Opony to zazwyczaj w dobrym stanie sa w nich. Tylko ja mam w kwadratowej budzie i rolnicza... z budowlana sa problemy wieksze bo pompa znajduje sie z przodu z boku a jak tylna plyta wyglada sie nie orientuje nawet. Ja swoim nigdy nie oralem. Koparka jest 2 lata zdjeta i nie zamierzam jej spowrotem umieszczac. Wycieki to na dziennym porzadku sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

hiszpi miał by do obrobienia z 15 hektarów 

gramgro mocne są wiadomo 

a biegi i komfort kwestia gustu 

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Zawsze juz lepiej Mtza 80 bo mozna naped w przyszlosci zalozyc, albo nowa kabine, ogolnie wiecej udoskonalen wprowadzic. A za 7tysi to barszczyk za takiego ogiera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

kojot620 zobaczę który będzie najlepszy ale chyba żadnego nie wezmę bo doszłem do wniosku że lepiej poczekać niż się mordować takim ruskim wynalaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek96    1

za tą kasę to po cenie złomu użytkowego, cięzka brona do przedsiewnej uprawy. Jak jej nie weźmierz to jak ją biorę :P

Tylko dziwne jest ich mocowanie, mianowicie nie są polowe. Jak takie brony zdają egzamin ?

Dzięki za odpowiedź :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

kojot620 zobaczę który będzie najlepszy ale chyba żadnego nie wezmę bo doszłem do wniosku że lepiej poczekać niż się mordować takim ruskim wynalaskiem

No i bardzo mądrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

cena aż za bardzo atrakcyjna, może za sam ładowacz :blink:  Zresztą to jakaś podpucha, zobaczcie na opis mi się wydaje jakimś dziwnym jezykiem napisany jakby to jakiś cygan w googlach tłumaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj