Polecane posty

Landfarmer    3581

Dronningborgi bardzo dobre maszyny i zwykle trafiają się w dobrym stanie więc pojechać obejrzeć z bliska i brać :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

A co do droninnborgów jak z awaryjnością? Części są dostępne? Najbardziej mi chodzi o lubelskie czy w rolmechu czy innych sklepach będą mieć części dostępne od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A co do droninnborgów jak z awaryjnością? Części są dostępne? Najbardziej mi chodzi o lubelskie czy w rolmechu czy innych sklepach będą mieć części dostępne od ręki?

 

To prawie to samo co MF tak więc części pasują i są ogólnodostępne.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Dronningborg jest to tak na prawdę zbieranina różnych firm bo jego budowa w zależności od modelu jest oparta na markach Sampo rosenlev, Massey feguson, Case, international, dlatego niektóre modele wychodziły pod nazwą Case Dania bardzo udane egzempalrze sąsiad ma i sobie chwali a u nas w sklepie rolniczym niema kłopotu z częsciami do nich


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

kolega @Finn ma takiego na sprzedaż, w gorszym stanie, ale za to 13tys.zł taniej, zobacz, może ci podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

a co i jak mam zobaczyc?

interesuje mnie przedewszystkim jak sie sprawdza czy tur nie zdewastował przodu

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

a co i jak mam zobaczyc?

interesuje mnie przedewszystkim jak sie sprawdza czy tur nie zdewastował przodu

 

z tego co pamiętam jesteś z okolic Łowicza i szukasz ciągnika, widzę że wrzucasz link do 7245 w chorej jak dla mnie cenie, więc podpowiadam że użytkownik @Finn ma 7245 w cenie 30tys.zł, stan gorszy, ale może warto

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/548712-zetor-7245-quicke-2030/ tu masz link, oceń popatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

Chora cena za 7245 z turem?

to za ile są u Ciebie? jak "mniej chore" i w miare ogledne jak ten z ogloszenia to chetnie podjade :)

 

PS. Ogolnie ceny straych ciagnikow sa chore w tym kraju - z tym sie zgodze bezapelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Chore to są ceny zetorów, bo nowy napewno kosztował połowę albo 1/3 tego co np renault podobnej mocy, a dziś zetor z 90r kosztuje tyle co renault z tego samego roku.... To tak jak by skoda felicja z 2000r kosztowała tyle samo co golf 4 czy lublin tyle co vw T4, polonez tyle co passat itp.... Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

podejrzewam,że ceny nie biorą się z nikąd . Dostępność i koszt części zamiennych do Zetora i do ciągnika zachodniego to nie to samo co koszt  podróbek i części z odzysku do osobówek !

 
 
 

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a pro po  Zetora, to już sprzedany  za 29 poszedł... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

podejrzewam,że ceny nie biorą się z nikąd . Dostępność i koszt części zamiennych do Zetora i do ciągnika zachodniego to nie to samo co koszt  podróbek i części z odzysku do osobówek !

Chińczyki tłuką części na potęgę , czy napiszą na niej ursus czy zetor to dla nich wszystko jedno, a potem po roku siada np łożsko oporowe za 20zł a koszt wymiany ? To przez mentalność , zacofanie i pazerność sprzedawców  mamy taki stan na rynku że do zachodnich sprzętów ceny części są wysokie, zmieniałem ostatnio filtr hydrauliki - 70 zł kosztował, w niemczech w jakimś sklepie internetowym 7,5 euro. W naszych sklepach szpilka kolektora do ursusa 4512 1.7zł, taka sama tylko do masseya już 15zł  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Chora cena za 7245 z turem?

to za ile są u Ciebie? jak "mniej chore" i w miare ogledne jak ten z ogloszenia to chetnie podjade :)

 

PS. Ogolnie ceny straych ciagnikow sa chore w tym kraju - z tym sie zgodze bezapelacyjnie!

 

mieszkam w sumie tak niedaleko ciebie, więc u mnie ceny są takie same, moim zdaniem ceny ciągników w centralnej Polsce są wyższe niż w innych zakątkach kraju

chodziło mi o to że niektórzy za "trochę ulepszoną C-360" bo takim czymś jest 7245 cenią jakby był to szczyt techniki

kolega @Finn ci napisał-u niego 7245 z ładowaczem poszedł z 29tys.zł, ktoś dołoży do niego 7-8tys.zł i będzie miał pewny ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

 

nic....

uzasadnienie pisałem kilka postów wyżej.

miałem identyczny!!

 

sprzedałem za 550zł i tylko patrzyłem żeby koleś na drugi dzień  nie przywiózł mi go z powrotem....

chociaż jak ktoś teraz ma lejka to awansem będzie to że ten ma większą pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj