Polecane posty

pawel885    2279

Nie lepiej jakiegoś dominatora albo DF-a za te pieniądze? Nie mówię że rekord jest zły ale 120 koni na taki kombajn to trochę słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

Powiem tak miałem bizona i jak jakaś awaria była to części od ręki w promieniu do 10km, i na taki areał jak mój i trochę usług wystarczy mi taki nawet z nadwyżką.

Obecnie jestem na poszukiwaniach ale niema za bardzo  szału, jak nie cena wy...bana to szrot, może coś się trafi ewentualnie może jakiś super na rekordzie się trafi to też bym nie pogardził  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Ciągniki stoją w Słowacji, widziałem je osobiście ;) .

 

Aktualnie stoją w Wadowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

a no napewno ponosi, jak się zaczął szał na sciąganie takich rupieci to sąsiad przyprowadzil takiego za 10000zł i w sezon mu sie zwrócił na usłudze a tu trochę  przybogato z tą ceną

Edytowano przez weksel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

No nie przesadzaj że za bogata cena, jak jest kombajn na prawdę w dobrym stanie to i cena by była odpowiednia. Jak byś trochę poszukał w necie to nie znajdziesz z tych modeli nic tańszego w Lubelskim. A że tak powiem to nie wierzę że sąsiad Twój kupił takiego za 10tyś albo ty walisz ściemę z ceną albo on was wszystkich nie źle w balona robi  :D


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

No nie przesadzaj że za bogata cena, jak jest kombajn na prawdę w dobrym stanie to i cena by była odpowiednia. Jak byś trochę poszukał w necie to nie znajdziesz z tych modeli nic tańszego w Lubelskim. A że tak powiem to nie wierzę że sąsiad Twój kupił takiego za 10tyś albo ty walisz ściemę z ceną albo on was wszystkich nie źle w balona robi  :D

 

robił sezonowo u niemca  i tamten mu sie zaoferował to i utargował.starszy koleś sąsiad jeżdził do roboty 10 lat do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mogę wiedzieć kolego dlaczego uważasz że fantazja ponosi? Co z nim jest nie tak no chyba że znasz sprzedającego i wiesz coś na ten temat. 

Te kombajny produkowano w latach 75-81, więc raczej nie 84...  heder też ma mniejszy jak w opisie, 25 tys to max, za  36 tys kupisz 10 lat nowszy kombajn podobnej wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41
Renault85-15TX    190

Te kombajny produkowano w latach 75-81, więc raczej nie 84...  heder też ma mniejszy jak w opisie, 25 tys to max, za  36 tys kupisz 10 lat nowszy kombajn podobnej wielkości

No heder ma 3.60m w kosie rocznik się nie zgadza to na 100% ale masz stół do rzepaku i kosę a to tez są koszty wiec cena mi się wydaje odpowiednia chociaż nie wiem jaki stan jest na prawdę bo po zdjęciach źle nie wygląda. A możesz podać mi ten kombajn 10 lat młodszy bo jestem bardzo ciekawy jaki on jest za 35tyś. Wydaje mi się że takiego by nie znalazł oczywiście w Lubelskim. 

 

Tylko nie ten ostatni z Dragan bo ten gość ma same szroty a ceny przebojowe, claas też nie wygląda najlepiej, co do fahra m900 to dość dobre kombajny a o dronningboru się nie wypowiem bo nie miałem nigdy z tym do czynienia choć ten pierwszy dość dobrze wygląda. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj