Polecane posty

FINN    1478

 

i na dzień dobry wszystkie 4 zwolnice do remontu ... ;)  a tylnie na 1001% ;)  znajomy miał 7245 na szerszych oponach to jak się pozbywał tych opon to jak podlewarowali  koło to takie luzy były , jakby koło nie było przykrecone do zwolnicy... ;)

 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercik1995    25

i na dzień dobry wszystkie 4 zwolnice do remontu ... ;)  a tylnie na 1001% ;)  znajomy miał 7245 na szerszych oponach to jak się pozbywał tych opon to jak podlewarowali  koło to takie luzy były , jakby koło nie było przykrecone do zwolnicy... ;)

 

z tyłu ma koła 34" tylko na wyższym profilu, były takie montowane w tych zetorach za dopłatą. W nowych proximach są przecież takie same zwolnice a koła można zamówić jeszcze szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tylko , ze teraz proximy maja inne zwolnice i pewno przystosowane już do wiekszych kół... po prostu napisałem to co powiedział mi kolega ( były juz właściciel tego zetora )  i też miał koła 34 ;)

nawet się dobrze przyjrzeć temu zetorowi to widac jak tylnie opony do środka się trochę schodzą... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Jeśli to do MF 3512 to lepiej odpuść, chyba że lubisz się bawić z mocnymi dość przeróbkami.

Znajomy montował z MF do 360 i bardzo narzekał, ale założył, dziwnie wyglądała 360, ona jest w tunelu bardzo wysoka przez co w 360 zaczyna się  od samego dołu skrzyni, ale ta może nie ma tak wysokiego tunelu.

Co do kwesti Zetora z  większymi kołami to tryby pewnie wytrzymują bez problemu problem jest w łożyskach, trza zakładać łożyska w górnej półki.

Osobiście znam przypadek że w Case JXU 105 poszło łożysko przy 1300 godzinach, okazało się że łożyska są Polskie ŁTL chyba, po 50 zł w sklepie, teraz założone Japońskie po 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

obydwie przyczepy wg mnie to d45 ,-d732 ma wiekszą skrzynie i inne osie

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

i na dzień dobry wszystkie 4 zwolnice do remontu ... ;)  a tylnie na 1001% ;)  znajomy miał 7245 na szerszych oponach to jak się pozbywał tych opon to jak podlewarowali  koło to takie luzy były , jakby koło nie było przykrecone do zwolnicy... ;)

 

Sprzęgło przy tych kołach też już pewnie bogate nie będzie .... I na pewno nie jest to rok '89, siatki w masce starego typu i kierunkowskaz koło błotnika świadczą o starszej dacie produkcji

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na taki ciągnik trzeba mieć i zastosowanie i pracę, ciągniki na gąsienicach nie są tak popularne jak kołowe.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

@rafal1989

 

Dokładnie jest to ZTS Proferram 183-P, ciągnik stoi na Czechach w spółdzielni nie używany od dłuższego czasu, jego cena tam na miejscu to po przeliczeniu na złotówki 28.000zł + podatek także handlarzyk z Wałbrzycha chce na nim zarobić dyszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U tego gościa to wszystko jest jak "nowe" :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj