News
rolmasz

Koła pasowe CLAAS - od jakiego modelu?

Polecane posty

rolmasz    6

Witam, czy możecie mi podpowiedzieć od czego są to koła pasowe? Leża na regale już dość długo i nie wiem co z tym zrobić.

Dzięki i pozdrawiam

post-41202-0-70493500-1425112897_thumb.jpg

post-41202-0-87557000-1425112908_thumb.jpg

post-41202-0-90531600-1425112923_thumb.jpg

post-41202-0-69760800-1425112935_thumb.jpg

post-41202-0-79988200-1425112954_thumb.jpg

post-41202-0-11465700-1425112999_thumb.jpg

potrzeba jest matką wynalazków

Ja bym stawiał na jakąś sieczkarnię. To jest koło do przenoszenia dużych obciążeń. W kombajnie ewentualnie przy silniku możnaby to znaleźć ale wydaje mi się, że tam jest trochę inne.

rolmasz    6

Numery wpisałem w google ale nic nie znalazłem,..

potrzeba jest matką wynalazków

Wiadomość z agroFakt.pl

Wujek googel też nie zawsze wszystko wie. Też szukałem po nr części i miałem ten sam problem. Musiałbyś przeszukać tak z grubsza katalogi różnych maszyn i jak z grubsza zidentyfikujesz już co to mniej więcej może być i od jakiej grupy maszyn zacząć szukać dokładniej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez traktorzystaJakub7211
      Witam wszystkich!! Stoję przed trudnym wyborem, Kombajnu. Mam do wyboru claasa dominatora 98 i new Hollanda tx32. Znacie jakieś opinie ,wady i zalety tych kombajnów ?? Tyle co wiem to Claasy z dostępem do części nie ma problemu , ale znowu ten silnik za kabiną i widać dużo spalonych. new Holland znowu gorzej z częściami, I to by było na tyle co wiem o tych kombajnch. Kombajn będzie pracował na powierzchni minimum 30ha wciąż ze stałym wzrostem. Puki co posiadam mdw fortschritt e514 i szczerze nie polecam tego kombajnu
    • Przez ma123
      Witam mam problem z częścią klepiska wszyscy mówią na nią że to jest przedłużenie klepiska lub grzebień ale niestety nie znalazłem w internecie ani części ani poprawnej nazwy i tu prośba może ktoś wie jak to się nazwa problem w tym ze u mnie tego wcale nie ma i jest przez to nie dokońca jest wymłócone zboże. znalazłem jakies zdjecie w internecie ale nie wiem czy o to chodzi 
      https://imged.pl/grzebien-przedluzenie-klepiska-claas-5-klawiszy-wytrzasaczy-33974474.html
    • Przez ferguson3075
      Witam, mam pytanie jakim momentem należy dokręcić śruby wału korbowego i czy tuleje mają delikatnie wystawać bo stare  wystawały 0,8mm ponad blok. Tuleje nie mają wogóle kołnierza (Claas Mercator 75 silnik Perkins 6)
    • Przez Kuba84241
      Witam chciałbym się dowiedzieć jaka fabrycznie powinna być długość pasa w prasie Claas variant 280rc, ponieważ mam nierówne pasy i chciałbym żeby wszystkie były takie same. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez PrzemoO
      Macie namiary na jakiegoś elektryka obeznanego w dominatorze?
      Mam problem z czujnikami awaryjności i licznikiem obrotów ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.