Skocz do zawartości
XTRO

Ładowarka Manitou- kontrolki

Polecane posty

Od lewej:

Lampka ciśnienia oleju sprzęgła,

Lampka temperatury skrzyni biegów,

Lampka niskiego poziomu płynu hamulcowego,

Lampka hamulca postojowego,

Lampka ładowania,

Lampka ciśnienia oleju silnika,

Lampka temperatury wody silnika,

Lampka zatkania filtra powietrznego lub filtra hydrauliki zewnętrznej.

Pozdro. :)

P.S. Po odpaleniu silnika powinny wszystkie zgasnąć.

Edytowano przez adrian123292
  • Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

XTRO    241

Od lewej:

Lampka ciśnienia oleju sprzęgła,

Lampka temperatury skrzyni biegów,

Lampka niskiego poziomu płynu hamulcowego,

Lampka hamulca postojowego,

Lampka ładowania,

Lampka ciśnienia oleju silnika,

Lampka temperatury wody silnika,

Lampka zatkania filtra powietrznego lub filtra hydrauliki zewnętrznej.

Pozdro. :)

P.S. Po odpaleniu silnika powinny wszystkie zgasnąć.

A wiesz może gdzie się wlewa płyn hamulcowy do niej ?

Po lewej stronie pod kierownicą jest taki plastik duży przykręcony jedną śrubką plastikową. I pod tym plastikiem jest zbiorniczek płynu hamulcowego i płynu do spryskiwaczy. Ten mniejszy to od płynu hamulcowego ;-).

Mikruss    125

aa  i zebys nie lał zwykłego hamulcowego, tylko upewnij się jaki to olej.

U mnie w 634 z 2004 roku idzie olej jak do układu hydrauliki w osobówkach citroena - zielony i o dość specyficznym zapachu

• Haha 1

XTRO    241

zwykłego nie wolno tak ? mam w domu jakiś uniwersalny hamulcowy

Tak tak oczywiście, że nie wlewaj tam zwykłego płynu hamulcowego w żadnym wypadku bo się zważyz olejem i znikną Ci hamulce całkowicie!! Ma być tam olej lhm. W cenie porównywalnie do płynu hamulcowego do dostania w motoryzacyjnym. ;-)

pawel656    32

Witam, jeśli zapala mi się pierwsza kontrolka i piszczy przy rewersie do przodu, no i oczywiście wtedy nie jedzie. Do tyłu tego nie ma, jest normalnie. Co może być przyczyną?

dawidg2    30

Ciśnienie na sprzęgle. Jest złe więc piszczy i nie jedzie. Trzeba pomierzyć ciśnienia w skrzyni.

asus83    0

Wiatm wszystkich.Mam ładowarke teleskopową manitu  726  120koni i mam problem palą się cztery kontroli po włączeniu silnika i nie gasna. Pierwsz kontrolka to jest: lampa temperatury skrzyni biegów,druga lampa od niskiego poziomu płynu hamulcowego .trzecia lampka od temperatury wody i ostatnia od zatkania filtrea powietrza.Jaka możę być tego przyczyna ze to wszystko się pali jka się urochomi silnik i jest jeszcze sygnał dźwiękowy.Proszę o pomoć!

Wymieniłem alternator i akulmator i tak to się stało.Przed wymianą tych urządzeń było wysztko dobrze.

Edytowano przez asus83
błędy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Sprzedam . Ładowarkę Ahlmann AS 90 , 2000 rok , silnik Deutz 4 cylindry chłodzony powietrzem ,  stan b, dobry , masa własna 7300 kg , udźwig 3,5t , możliwość obrotu ładowacza o 90 stopni w lewą i prawą strone , wyjścia hydrauliczne do trzeciej sekcji, oświetlenie led , w komplecie paleciak i łyżka ,  Cena  54 000 zł . Do negocjacji . poniżej film poglądowy 

• Przez zaxson
      Witam posiadam ładowarkę teleskopową manitou mlt 735 120 turbo lsu z 2008 roku , jest ona na szesciobiegowej skrzyni biegów powershift , zaniepokoiły mnie dźwięki sktukania z mechanizmu różnicowego (dyferencjału) przy jezdzie przód tył- da sie coś z tym zrobić? Żeby bardziej koła zębate doszły w atak (wydaje mi sie ze te stuki wlasnie są z tąd) 😕 A najbardziej przeraził  mnie fakt grzejących sie w tych miejscach osi po przejechaniu 15 km one były dość ciepłe... niewiem czy to normalny objaw , proszę was o pomoc i pozdrawiam.!!🤝
    • Przez lexy
      Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.
      Dziekuje

• Przez Lukas85
      Czy ktos z użytkowników ładowarek maniotu z joystikiem z lat 1995-1998 moglby mi powiedziec w jaki sposob jest zrobione to sterowanie? Chodzi mi o to czy poszczegolne przyciski sa podlaczone bezposrednio do zaworow elektrycznych czy jest jeszcze jakas elektronika sterujaca? znalazłem ładowarke z 1997 roku z takim własnie sterowaniem ale obawiam się ze jezeli jest tam cos wiecej niż zawory elektryczne zeby nie było potem z tym problemów 
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję pilnie jakiegoś mechanika do ładowarek manitou woj kujawsko pomorskie przestał działać joystick tzn jazdą działa przód tył tylko nie podnosi i nie działa wysow teleskopu wymieniłem przycisk spadochronu i nic zero reakcji hydrauliki bezpieczniki ok wszystkie przekaźniki działają A dalej to już nie wiem co robić jakby ktoś miał namiary na jakiegoś fachowca to poproszę Dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.