Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dralo5    27

Witam czy ktoś z użytkowników posiada wagę o tonażu np 15-20 ton?

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

na jakimś zlomowisku widzialem wage ktora zostala zrobiona z naczepy od tira. cale podwozie bylo wrzucone i zamontowane czujniki. delikatna rampa i wyswietlacz. nie przyglądałem sie dokładnie ale jest to jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

no ja właśnie szukam pomysłu na wagę. Jakich materiałów użyć itp. Ale jak się dowiedziałem o sprawach z legalizacją to nw czy to takie proste będzie samemu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Panowie kupiłem ostatnio wagę 18 metrową 60ton i jestem bardzo zadowolony. Produkt w bardzo dobrej cenie z gwarancją. Kupilem z firmy z centrum Polski WAG-POL Łęczyca. Moge dać namiary na handlowca. Przyjeżdza na miejsce, daje rysunek pod fundament i ogólnie bardzo miła i przyjazna dla klienta firma.

Ciekawe jest to, że specjalista do spraw sprzedaży w tej firmie też nazywa się Janusz Wojtczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?
    • Przez Mefiu1993
      Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety,
      Z góry dziękuję za poświęcony czas
       
       
       
      <iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff6yjyhCbb_3BXCEGBNYzTvqLt6abvctVE9kPAhEd73mqp5g/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj