Skocz do zawartości

Polecane posty

dralo5    3

Witam czy ktoś z użytkowników posiada wagę o tonażu np 15-20 ton?

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

rolstudent    96

na jakimś zlomowisku widzialem wage ktora zostala zrobiona z naczepy od tira. cale podwozie bylo wrzucone i zamontowane czujniki. delikatna rampa i wyswietlacz. nie przyglądałem sie dokładnie ale jest to jakiś pomysł.

dralo5    3

no ja właśnie szukam pomysłu na wagę. Jakich materiałów użyć itp. Ale jak się dowiedziałem o sprawach z legalizacją to nw czy to takie proste będzie samemu zrobić.

donweter1989    181

Panowie kupiłem ostatnio wagę 18 metrową 60ton i jestem bardzo zadowolony. Produkt w bardzo dobrej cenie z gwarancją. Kupilem z firmy z centrum Polski WAG-POL Łęczyca. Moge dać namiary na handlowca. Przyjeżdza na miejsce, daje rysunek pod fundament i ogólnie bardzo miła i przyjazna dla klienta firma.

Ciekawe jest to, że specjalista do spraw sprzedaży w tej firmie też nazywa się Janusz Wojtczak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez mataysen1994
      Witam !
      Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.
      Pozdrawiam.!
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich Od jakiegoś tyg mam problem z wagą wczesniej było dobrze i nie wiem dlaczego tak jest, otóż gdy ztaruje wage, załuduje wóz powiedzmy na 3000 kg zgaszę ciągnik i przy ponownym uruchomieniu gdy waga na chwilkę się wyłączy i włączy (jak magnetofon w samochodzie przy rozpalaniu) na wyświetlaczu pokazuje mi już z 1000 kg mniej albo z 800 albo ponad 1000 kg mniej... Co to może być za przyczyna? I jak to naprawić? Z góry dzieki za odpowiedź