Skocz do zawartości
News
Qba1

Dozownik środków ochrony roślin easyFlow

Polecane posty

Qba1    0

Słyszeliście już o tym produkcie? easyFlow to system poboru płynnych środków ochrony roślin z małych pojemników lub kanistrów. Dopiero zaczyna pojawiać się w Polsce, na zachodzie już używany. Wygrał nagrodę na ostatniej Agritechnice w 2013r.

http://youtu.be/XVLoLEsjc3M

Edytowano przez Qba1

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Ciekawe rozwiązanie, nie wiesz ile kosztuje?, bo to dzisiaj dla wielu polskich rolników, szczególnie mniejszych- czyli dla tych dla których to rozwiązanie jest dedykowane, jest sprawą pierwszorzędną. Poza tym duże opryskiwacze mają przeważnie rozwadniacz.

Qba1    0

Katalogowo z 3 sztukami adapterów na pojemniki - 240 EUR, a z 5-cioma - 320 EUR netto. My to sprzedajemy, no i powiem szczerze, że dużo osób reaguje dokładnie tak jak Ty. Bo rozwiązanie jest naprawdę fajne.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rozwiązanie bardzo fajne, szczególnie jeśli się dzieli dawki, nie trzeba brudzić dodatkowej miarki, proste w obsłudze i higieniczne. Jednak dla małych gospodarstw jest to cena zaporowa. Za taką cenę jest rozwadniacz, a on ma możliwość rozwadninia substancji stałych, a to nie. Za 300 zł max można by się zastanowić. Powiem wprost- mój ojciec powiedział, że woli te parę razy się pomęczyć z tym dzieleniem niż dać na to 1000zł

Qba1    0

Generalnie jest możliwość zainstalowania tego też na rozwadniaczu :) Rozumiem też, że cena trochę odstrasza. Z drugiej strony kupuje się to już na lata...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez markub24
      Witam mam mały problem z opryskiwaczem hardi 2200 commander przy zamykaniu jednej z sekcji ona nadal pryska lecz z mniejszym cisnieniem i nie ze wszystkich rozpylaczy. Co może być powodem
    • Przez Ist
      Tak jak w tytule, którym biegiem, +- ile obrotów, jaki opryskiwacz/dysze i ile wychodzi wam wody na ha?
    • Przez KlaQ24
      Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem podobnego problemu dlatego piszę nowy temat. Mam problem ze swoim opryskiwaczem, mimo regulacji przepływu na rozdzielaczu ciśnienie na manometrze cały czas wskazuje 2,5 bara. Przy kręcaniu rozdzielaczem ilość wody wizualnie ulega zmianie i przy większym dokręceniu pompa zaczyna klekotać. Co może być przyczyną? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.