KarolStolarski

Części do zachodnich traktorów

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie ciągnika Lamborghini 874-90 ile kosztują części jakieś przykłady i czy warto zainwestować w kupno tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

Racja, z tym że do każdego zachodniego praktycznie części oryginalne są bardzo drogie, a zamienniki to na podobnym poziomie.

Ale klienci i tak sobie radzą po swojemu....przykład ostoatnio

Ramiona podnośnika do Renault 75-14 cena 1500zł/szt , klient kupił bardzo podobne od C-385 za 399zł/szt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Właśnie fajnie jak można coś dopasować z polskich czy ruskich traktorów bo często można majątek wydać na pierdółke. Klamka kabiny do MF.... 350zł, z ruska 20zł. Jakość porażka tej ruskiej klamki no ale funkcje spełnia, kabinę można zamknąć na klucz. Takie gumowe, harmonijkowe osłony na drążek.... 50zł MF, 4zł z 80tki udało sie dopasować. Szkoda że z uszczelniaczami tak się nie da. nietypowe miary, ceny porażające czasami.

Tak się zastanawiam, która marką traktora się zainteresować aby jego serwis nie przyprawił o ból głowy a równocześnie nie był jeżdżącym antykiem w którym jedyny bajer to wspomaganie kier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no dobra ale MTZ podchodzi pod antyki w moim mniemaniu, chyba że te najnowsze są przyjemniejsze w obsłudze no ale nie o to mi chodzi. MF 3060 4x2 kupiłem za trochę ponad 20tys do lekkiej roboty. wg mnie przyjemny w obsłudze, komfort po przesiadce z URSUS jest wystarczający jak dla mnie, synchronizowane biegi, elektrozawory no dla mnie lux. Serwis silnika to groszowe sprawy, schody pojawiają się jak trzeba coś do skrzyni, bo wtedy tanio nie jest. Do Renówki z podobnym wyposazeniem jak MF też tanio chyba nie jest., Case również. Która marka oferuje kompromis? Czyli w miarę komfort użytkowania przy cenach serwisu na akceptowalnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skapiec1123    0

MTZ/Belaus ma najtańsze części bo koszt ich wytworzenia i jakość są niższe w porównaniu z zachodnimi, chociaż w niektórych przypakach można polemizować.

Popieram zdanie kolegów, szukać podobnych "zamienników" w innych traktorach, jeśli szukasz tańszych części lub czasami niektórzy handlowcy sprowadzają ciągniki z zagranicy na części

i u nich szukać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmash_pl    1

Pytasz o części do maszyn,więc możesz zajrzeć również do nas,znajdziesz tam cennik i szeroki wybór,a w razie pytań chętnie pomozemy,doradzimy,jesteśmy dostępni na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin166    0

Wszystko do zachodnich traktorów można znaleźć w agro-mar z Wągrowca, mają dobre ceny, fajne promocje i duży wybór. Jeśli ktoś nie jest z Wielkopolski, albo mieszka za daleko to mają też sklep internetowy. Zawsze pomogą w wyborze, znają się na rzeczy. Przy zakupie przez internet kurier przyjeżdża w dwa dni od złożenia zamówienia, a to często bardzo ważne, żeby szybko móc naprawić maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj