BenQ

Renault 85-34 TX ! Opony ! Nąpęd ! Sworzeń !

Polecane posty

BenQ    0

Witam ..Dzis robiłem mały przegląd Reni .......zobaczyłem że mam ogromny luz tam gdzie jest zamocowany przedni napęd ....zresztą załączam zdjecia ..Mam pytanie ..Jak nazywa sie łożysko czy co tam powinno być ? 

post-103662-0-76481000-1424963007_thumb.jpg

post-103662-0-46065300-1424963016_thumb.jpg

post-103662-0-15462000-1424963032_thumb.jpg

post-103662-0-00807300-1424963140_thumb.jpg

Edytowano przez BenQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Tam chyba powinna być tuleja pewnie smarowane za często nie było w dodatku z czasem sie zużywa, ciekawe ile tak już pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinurban    2

konkretnie to dwie tuleje, jedna w obudowie druga na czopie, chyba pozostałości tej w obudowie jeszcze są,

zapytaj tutaj

http://bima.pl

po nr nadwozia chłopaki dobiorą Ci odpowiednie części

od strony wału jest tak samo czy trochę więcej zostało  :)?

 

Edytowano przez marcinurban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Od strony wału nie patrzyłem ale napewno tez do wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

To jest do Reno 85-34tx ? :D bo jak coś to zamawiam :D i to są dwie tuleje ? Od strony wału i z przodu ? Czy jedna wchodzi w druga ?

 

Teraz pytanie :D 

Izydor6280 

 

To na linku to są tuleje nabijane na czopy tak ? 

 

Teraz chodzi mi o drugie tuleje .....

post-103662-0-78111900-1424979832_thumb.jpg

post-103662-0-06034900-1424979887_thumb.jpg

Edytowano przez BenQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonl    7

Nie wiem czy nowe tuleje będą pasowały - gniazda już będą również wybite wiec nowe tulejki Ci nic nie pomogą. 


Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 
Śląsk, 510 388 391, Warsztat Lazar na fb --> https://www.facebook.com/warsztatlazar

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Czyli co polecasz ? Starej tuleji jeszcze coś zostało musze założyć bo przecież nie będę tak jeździł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

coś mi się nie wkleiło, miała być para  <_<

 

w ostateczności będziesz musiał udać się do tokarza żeby naspawać sworzeń i obudowę

 

zobacz jak wygląda mufa łącząca wał i napęd, przy takich naprężeniach szczęście że jeszcze jej nie ukręciło

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Dzięki kolego :D Ale mam szczęście :D Zostało na każdym po 1mm tuleji :D Założe to będzie pasować :D a mufa jest w dobrym stanie :D Gorzej z wałkiem który wychodzi z przedniego mostu :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
    • Przez marciniu94
      Witam. Mam pewne pytanie otóz dwa lata temu kupiłem ciągnik john deere 6506 i zauważylem, że kiedy włącze przedni napęd słychać w skrzyni dziwne dźwięki, takie jakby stukanie, zwlaszcza kiedy jedzie sie na wstecznym. Ostatnio zastanawiamy się nad założeniem do niego tura i stąd moje pytanie czy ktoś wie co to może być, czy może ten typ tak ma. Bardzo proszę o odpowiedz, z góry dziękuje. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj