Skocz do zawartości
News
BenQ

Renault 85-34 TX ! Opony ! Nąpęd ! Sworzeń !

Polecane posty

BenQ    0

Witam ..Dzis robiłem mały przegląd Reni .......zobaczyłem że mam ogromny luz tam gdzie jest zamocowany przedni napęd ....zresztą załączam zdjecia ..Mam pytanie ..Jak nazywa sie łożysko czy co tam powinno być ? 

post-103662-0-76481000-1424963007_thumb.jpg

post-103662-0-46065300-1424963016_thumb.jpg

post-103662-0-15462000-1424963032_thumb.jpg

post-103662-0-00807300-1424963140_thumb.jpg

Edytowano przez BenQ

rocco0987    29

Tam chyba powinna być tuleja pewnie smarowane za często nie było w dodatku z czasem sie zużywa, ciekawe ile tak już pracuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

marcinurban    2

konkretnie to dwie tuleje, jedna w obudowie druga na czopie, chyba pozostałości tej w obudowie jeszcze są,

zapytaj tutaj

http://bima.pl

po nr nadwozia chłopaki dobiorą Ci odpowiednie części

od strony wału jest tak samo czy trochę więcej zostało  :)?

Edytowano przez marcinurban

BenQ    0

Od strony wału nie patrzyłem ale napewno tez do wymiany :)

BenQ    0

To jest do Reno 85-34tx ? :D bo jak coś to zamawiam :D i to są dwie tuleje ? Od strony wału i z przodu ? Czy jedna wchodzi w druga ?

Teraz pytanie :D 

Izydor6280 

To na linku to są tuleje nabijane na czopy tak ? 

Teraz chodzi mi o drugie tuleje .....

post-103662-0-78111900-1424979832_thumb.jpg

post-103662-0-06034900-1424979887_thumb.jpg

Edytowano przez BenQ

szymonl    2

Nie wiem czy nowe tuleje będą pasowały - gniazda już będą również wybite wiec nowe tulejki Ci nic nie pomogą. 

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 

Naprawy wszystkich podzespołów, wszystkich marek. 

Tulejowanie, usługi wytaczarką przenośną.

Dojazd do klienta, śląsk. 504-387-253

BenQ    0

Czyli co polecasz ? Starej tuleji jeszcze coś zostało musze założyć bo przecież nie będę tak jeździł ....

izydor6280    620

coś mi się nie wkleiło, miała być para  <_<

w ostateczności będziesz musiał udać się do tokarza żeby naspawać sworzeń i obudowę

zobacz jak wygląda mufa łącząca wał i napęd, przy takich naprężeniach szczęście że jeszcze jej nie ukręciło

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

BenQ    0

Dzięki kolego :D Ale mam szczęście :D Zostało na każdym po 1mm tuleji :D Założe to będzie pasować :D a mufa jest w dobrym stanie :D Gorzej z wałkiem który wychodzi z przedniego mostu :( 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ArturSłowinski
      Witaj kolegów, mam od wczoraj problem z miękką osią z Claasie Ares 816 z 2005r, otóż oś się nie podnosi, leży na najniższej pozycji, zero reakcji na przyciśnięcie guzika. Żółty guzik po naciśnięciu zamiast się świecić jak to było wcześniej, teraz mruga a oś nie reaguje. Podejrzewam jakiś problem z elektryka. Dzięki z góry za pomoc.
    • Przez ŁukaszKasprzyk
      Witam szukam foty, jak wyglada naped kółek wysiewajacych w siewniku nordsten lift-matic cld. (koła zebate i łancuch)
      Niestety u mnie  maczał palce jakis stolarz,chce to ogarnac sensownie.
      siewnik kupiony w tamtym tygodniu.
      bede wdzieczny za pomoc.
      foto z tej perspektywy.

• Przez bob124a
      witam mam problem z mf 3050 nie da sie wyłączyć przedniego napędu .Po skończonej robocie na polu próbowałem wyłączyć naped  ale sie nie dało wróciłem do domu zgasiłem ciągnik , zapłon a kontrolka od napędu cały czas swieci. wczoraj też robiłem w polu cały dzień i napęd  działa ale nadal nie da sie go wyłączyć zauważyłem też że nie da sie właczyć blokady i nie  świeci kontrolka od ciśnienia oleju a poza tym raczej wszystko działa .co może być? gdzie szukać usterki?  
      dzisiaj patrzyłem bezpieczniki sa wszystkie dobre, czujnik sprzęgła ok. stopu też jest dobry.włącznik napędu ok. byłem przy przełączniku to odpiołem komputer a ona nadal świeci. pod ciągnikiem niby wszyskie kable dobrze .Jeszcze tylko nie patrzyłem tych elektrozaworów bo nie wiem który to i nie wiem jak się za niego zabrać i czujnika ciśnienia oleju bo też nie wiem gdzie go szukać 
    • Przez Robert695
      Witam.
      od niedawna w ciągniku case 5150 nie rozłącza mi przedniego napędu.
      ten elektrozawór co jest z tyłu pod kabiną działa jak się naciska przycisk napędu nad stacyjką.
      Lecz mimo to napęd pozostaje nie rozłączony.
      prawdopodobnie hamowanie przodem jest cały czas załączone.
      czujniki przy pedałach hamulca mostkowałem i nic się nie zmienia.
      Czy może mi ktoś przybliżyc jak działa ten układ od hamowania przodem??
      Druga sprawa , jak sprawdzić motogodziny?
      przekręcam kluczyk w lewo na P i nic sie nie dzieje.
      z góry dziekuje.
      pozdrwiam.

• Przez Karror830
      Cześć wam. Większość tematów z przednim napędem dotyczy tego że się nie rozłącza. U mnie jest odwrotnie. Włacze, przycisk świeci, naped ciągnie i po  kilku metrach sie rozłączy. Na postoju to samo, słuchając pracy pompy słychać jak się rozłączy. Problem pojawił się po gruntownym myciu całego spodu z błota. Wszystkie złączki kabli przedmuchniete powietrzem, nawet nie wiem czy ma to jakiś wpływ czy to zbieg okoliczności że akurat po umyciu pojawił się taki problem. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.