Skocz do zawartości
News
gadget

Sprzedam NOWE koła 480/70 R 34 tył, Przód 380/70 R24

Polecane posty

gadget    0

Jak wyżej sprzedam nowiutkie koła od ciągnika steyr 4085

Pasują min do. Case farmall 85 C, 95 C, 105 C, 115 C

Oraz do Steyra kompakt 4085, 4075, 4095,4105,4115.

Felgi spawane,opony Trelleborg

Zdjęcia na maila

Wszelkie szczegóły na priv

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.3 +1p. ostrzeżeń

gadget    0

Trzeba poczytać w googlach :blink:

Trelleborg to bardzo dobre opony montowane bardzo często w ciągnikach klasy premium

Cena za opony 9000 netto takie same w hurtowni kosztują 12 tyś netto więc jeśli komuś zależy to jesst okazja :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KamilMaj
      Sprzedam pszenżyto 2 siew po kwalifikacie ładne ziarno oraz żyto Lokalizacja Świętokrzyskie, Kielecki, Raków
    • Przez corrado
      Na prośbę kolegi podsyłam ogłoszenie gdyby ktoś był zainteresowany.

https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-claas-rollant-44-CID757-IDvfFLm.html
    • Przez Renault145
      silnik po remoncie 4 lata temu, Remont skrzyni 3 lata temu. wszystkie nowe pasy, lozyska itd. posiada sieczkarnie, wozek do hederu. zapasowa opona wraz z felga i drugie motowidla. stan blacharski dostateczny stan mechaniczny dobry. lub sprzedam na czesci. cena za calosc 17 tys. warminsko mazurskie powiat bartoszycki. tel 667232557.
    • Przez stasek663
      Sprzedam John deere 6400  z turem
      1998r 
      9 tyś mth
      Sprowadzony opony tył 85% przód 50% 
      Więcej info pod nr :510--649-688

• Przez 840719
      Witam,
      mam pytanie odnośnie zakupu ziemi i założenie siedliska. 
      Mam 34 lata, urodziłam się na wsi więc "klimat wiejski" nie jest mi obcy. 
      Po liceum przeniosłam się do większego miasta i zaczęłam studiowanie (kierunek nie związany z rolnictwem).
      Studia skończone, jest wykształcenie wyższe, jest praca, jednak nadal "coś ciągnie" poza miasto. 

Przejrzałam działki rolne i w oko wpadła mi taka o wielkości 65 arów z możliwością podłączenia wody i prądu.
      Według ustawodawcy muszę być "rolnikiem" aby zakupić taką działkę. 
      Czy w takiej sytuacji wystarczy tylko abym posiadała ukończone studia podyplomowe o kierunku rolnictwa (???)
      a przy ewentualnym zakupie sprzedawca zgłosił to do ANRu??

pozdrawiam i dziękuje za pomoc
      Monika

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.