Skocz do zawartości
dzikijohn

KWARANTANNA - Badania ziemniaków - skąd pomysł i kto to wymyślił?

Polecane posty

mikad    227

Jak się nie dezynfekuje maszyn to i bakterie się zalęgną, a właściwie są tam od zawsze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadek
      Od kilku lat jestem losowany do badania pogłowia trzody, i mam takie pytanie czy wy też jesteście do tego "losowani" i traf jest taki że od kilku lat trafia na wasze gospodarstwo.?

Informacje staram udzielać się sumiennie ale czy ma to sens jeżeli badane są te same gospodarstwa ?
    • Przez pyton310
      Witam wszystkich zajmujących sie uprawa ziemniaka.
      Mam duży problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić, w ubiegłym roku posiałem rzepak i opryskałęm go navigatorem, w tym roku musiałem go zaorać i posadziłem ziemniaki tylko zapomnialem o jednej bardzo ważnej rzeczy ze nie mozna sadzic ziemniaków po tym opryslu w okresie 18 miesięcy. Czy ktos ma jakis pomysl jak uratowac ziemniaki bo w tym momecie juz wzrost zostal przychamowany i liscie sa zdeformowane ??? jesli ktos ma jakis pomysl prosze o odpowiedzi. Z góry dziekuje
    • Przez ahten
      Witam.
      Posiadam ok 15 ha pola plus 4 ha łąk, głównym ciągnikiem do uprawy tego jest jd 2140 85 km. Poszukuję uzywanego ciągnika do 60-65 km, Który będzie rpacował jako dodatkowy. Dziadek t25 jest już trochę za bardzo wysłużony, więc przydało by się rozejrzeć za czymś nowszym i mocniejszym. Używany będzie głównie do ziemniaków (sadzenie, redlenie, wykopki), rotacyjna, opryskiwacza, kosa, transportu oraz pracy przy warzywach. Najlepiej by było najby miał podobny rozstaw osi jak t25 oraz c-330. Ważne aby był ekonomiczny. Cena do 40-50 k zł. Jaki byście polecili w tej cenie i z podobnym rozstawem, który nadawał by siędo ww prac?
    • Przez audi80b4
      mam pytanie chce posadzić ziemniki na kawałku na którym od 3 lat nic nie rosło pole było systematycznie randapowane także łąki nie było i moje pytanie jest takie czy ziemniki się udadzą na takiej ziemi i czy nie wystąpi jakiś parch albo zaatakują jakieś robaki
    • Przez studentka754
      Drodzy Forumowicze,
      Zbieram badania do pracy magisterskiej o aplikacjach komputerowych i finansach.
      Bardzo prosze o pomoc w wypelnieniu krótkiej ankiety:
      http://moje-ankiety.pl/respond-65261.html
      Bede bardzo wdzieczna za poswiecony czas