Skocz do zawartości
MarekH

Kredyt na maszyny rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarekH    2

Witam. W najbliższym czasie planuję wziąć 100 tys. kredytu na dłuższy czas. Czy ktoś może mi doradzić w jakim banku mają korzystne oferty? W jakich braliście swoje kredyty? 

Slevyn    30

Chyba najlepiej w BSie bo to nasz kapital a i mozna dobrze wynegocjowac kredyt, mozna pochodzic za ofertami w innych i przyniesc do Bs i dadza ci taki procent jak oferuja inne. Nie ma kar przy szybszej splacie. W razie problemow ze splata moga wydluzyc czas splaty. Polecam ich z wlasnego doswadczenia, ale wiadomo to jest grupa bankow wiec u mnie w miescie sa mili ale nie wiem jak w innych ale podejzewam ze pujda na reke.

rusto    1

Ja jak już biorę to najczęściej w bankowości spółdzielczej. Może nie jest najtaniej, ale podoba mi się to, że załatwiają wszystkie papierki. Człowiek tylko przyjeżdża do podpisu. A w banku pracuje kilka moich bliższych i dalszych sąsiadek więc jak coś to zawsze można się dopytać, poradzić itd.

Tutaj masz też dużo opinii na temat różnych banków http://www.forum-kredytowe.pl/f133/ ludzie piszą tam o swoich doświadczeniach - z tego co widzę, to są tam też banki spółdzielcze.

happy

Wiadomość z agroFakt.pl

Grabos1981    195

jak bierzesz kredyt preferencyjny to co za różnica gdzie. preferencja wszędzie jest ta sama. inaczej ze zwykłymi bo tu można negocjować oprocentowanie

:-)

Akurat bank Raiffeisen Bank oferuje kredyt do 100 000 zł z niską realną roczną stopą oprocentowania, która wynosi 10,5%. Ta oferta jest jedną z najlepszych ofert na rynku kredytów gotówkowych.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

FilipS    0

W BZ WBK jest oferta dla rolników. Na oświadczenie i bez zabezpieczeń do 150,000 zł. Oprocentowanie w granicach 6%-7%, okres bez zabezpieczenia to 5 lat. Można spłacić wcześniej bez prowizji i nie trzeba praktycznie żadnych faktur przedstawiać.

Doradca Finansowy ds. Agrobiznesu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez S-Piotr
      Dostałem nowy nakaz płatniczy 131,10 gr /ha , jest taniej o 3,58. gr niż 2016r 
      A jak to u Was wygląda.
    • Przez Ecopiotr
      Sprawdzając ostatni wyciąg trafiłem na " Opłata za wizytę u Klienta-monitoring" 150,00 PLN.
      Ponieważ o takiej wizycie nic nie wiedziałem, zapytałem w Banku, kto i kiedy u mnie był. Jak się okazało nikt nie był i nikt się nie wybiera ( mam kredyt hipoteczny w tym Banku, raty nadpłacone do kwietnia 2018, odsetki są co miesiąc pobierane z konta,nigdy nie miałem zaległości).
      Jak mnie poinformowano, każdemu kto ma w umowie kredytu możliwość monitoringu system nalicza taką opłatę bez względu na to, czy monitoring miał miejsce, czy nie. 
      Odzyskanie "niesłusznie pobranej opłaty" (dla mnie jest to po prostu kradzież) ponoć nie stanowi problemu. Wystarczy w Banku złożyć reklamację. Na pytanie czy gdybym się nie zorientował i nie zapytał, oddaliby mi tą "opłatę", usłyszałem - NIE.
      Pracownicy są oczywiście "niewinni", ponieważ to system pobiera te "opłaty", a oni (pomimo wiedzy o niesłuszności tych pobrań) tylko nie robią nic by ostrzec klientów. Myślę, że można to nazwać współudziałem.

• Przez Qbszon
      Poszukuję finansowania na nowe maszyny które będą kupowane w ramach PROW i natrafiłem na Idea Leasing. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą i podzieli się opiniami na jej temat? 
    • Przez kwadrat1000
      Witam planuje sprzedawac żywe konie do jednego z krajów europejski na ubój. Mój kolega jest handlarzem i skupuje konie od lokalnych hodowców i własnie od niego bede kupował te konie po polskich stawkach a sprzedawał na europe zachodnia do mojego byłego pracodawcy z którym mam juz praktycznie tez wszystko dogadane. Moje pytanie jest takie czy lepiej zalozyc spółke czy otworzyc firme? Jaki podatek? Czy sa jakies szczegółowe wymogi wobec prawa lub sanepidu etc. które musze spełnic?-dodam ze konie beda bezposrednio zabierane od tego mojego kolegi handlarza. Czy ma może ktoś ma namiar na firmę transportowa z wielkopolski zajmujaca sie przewozem koni?- chodzi mi o TIRa. Planuje wysylac narazie jednego tira na 2 tyg. Jak wyglada  czas oczekiwania na platności z waszego doswiadczenia? Jezeli ktos jest w temacie to poprosze o jakies wskazówki.
    • Przez MarcinNejtar
      Zastanawiam się nad wzięciem kredytu hipotecznego pod zastaw gruntów ornych. Mam tego 15 hektarów, myślicie, że ile mogliby mi dać za to kredytu? Potrzebuję około 120000, bo zamierzam dobudować budynek gospodarczy i wyremontować dach stodoły. Myślicie, że dałoby radę?